Exo Terra Teraryum Aydınlatma Armatürü Orta Boy 015561220545 Exo Terra Sürüngen Aydınlatmaları Amazon Pet Center
Exo Terra Teraryum Aydınlatma Armatürü Orta Boy 015561220545 Exo Terra Sürüngen Aydınlatmaları Amazon Pet Center

Exo Terra Teraryum Aydınlatma Armatürü Orta Boy (015561220545)

4,50
Marka : Exo Terra
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺280,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺200,48(KDV Dahil)
Barkod : 015561220545
₺26,29 'den başlayan taksitlerle

Exo Terra Teraryum Aydınlatma Armatürü Orta Boy

Exo Terra Glow Teraryum Armatürü, size gerekli olan ısı ve / veya ışık kaynaklarının yerleştirilmesine çok yönlü bir imkan sağlamaktadır. Armatürün gövdesi metaldir ve iç yapısı özel bir reflektöre sahiptir. Duy bölümü ise ısıya dayanıklı seramik sokettir.

Yaylı ve dönebilen kelepçe ve askı da ürüne dahildir. Montajı çok kolay olduğu gibi, üzerinde yer alan açma - kapatma düğmesi sayesinde, uzatma kablosu ile de rahatlıkla kullanılabilir. Gövdenin içerisinde bulunan özel reflektör, ışık kapatıldıktan sonra da parlamaya devam eder. Bu özellik, sürüngenlerin ve amfibilerin gündüzden geceye geçişlerde strese girmelerini önlemektedir.

Ek olarak ise gece boyunca sürüngenlerin görüşünü kolaylaştırarak, yuvalarını kolayca bulmalarını ve size de onları izleyebilme olanağını sağlamaktadır. Özellikler: Gündüz ve geceyi bir arada sunan armatür özelliği. Kalıcı bir ışık ve yansıtma sağlar. Isıya dayanıklı porselen soket. Floresan ve akkor ampuller ile kullanım için idealdir. Sürüngenlerin stresini önler. Gece izlemek için idealdir. Armatür,

Exo Terra Repti Glo, Exo Terra Night Heat Lamp, Exo Terra Infrared Basking Spot, Exo Terra Intense Basking Spot, Exo Terra Daylight Basking Spot, Exo Terra Daytime Heat Lamp ve diğer standart duylu ampuller ile uyumludur. Armatürün içerisinde yer alan kaplama, gün içerisinde ışığı yansıtır.

Aynı zamanda yavaş yavaş kendisine yansıyan ışığın bir kısmını bloke eder. Gündüz ışığı kapatıldıktan sonra ise ışığı serbest bırakarak gece ışığı görevi görür. Gece saatlerinde ısıtma kaynağı olarak bir ışık kullanılmayan durumlarda, aydınlatma için yeterli gece ışığını sağlamaktadır.

Bir veya daha fazla Exo Terra Teraryum Armatürü, yaylı sistemi sayesinde teraryumun kenarına takılabileceği gibi, kelepçeli aparatı ile yukarıdan asılarak da kullanılabilir. 21 cm. çapındadır. EXO TERRA AYDINLATMA ARMATÜR 21CM ÇAP 702-PT2054