Kuş, tavşan, guinea pig, gelincik gibi küçük hayvan kafeslerinde sterilizasyon sağlayan temizleyici spreydir. Sadece kafes temizliğinde kullanılır ve kafeste steril bir ortam sağlar.
40,50 ₺ KDV Dahil
45,00 ₺ KDV Dahil
Kuşlarda kuluçka zemin malzemesi olarak kullanılır. Üreme dönemine girmiş, yuvalığı takılmış kuşların yuva zeminine 2 cm kalınlığında serilir.
Çam talaşının Anti-Bakteriyel özelliğinden dolayı yumurtalarda mantarlaşmayı engeller, bit pire, kene gibi parazitleri bulundurmaz.
14,00 ₺ KDV Dahil

Vısıon Kafes Taban Kağıdı M01/M02/M11/M12 (2 Li)

700-80273

25,20 ₺ KDV Dahil
28,00 ₺ KDV Dahil

Kemirgenler için, 3,8 litre (1,8 kg) ağırlığında, sıvı ve kokuyu yüksek derecede absorte eder.

Ortalama 30 x 40 cm ebatlarında kafes için 2 - 3 cm kadar konulması yeterlidir Normal şartlarda paketin tamamı 45 gün kullanılabilmektedir.

10,80 ₺ KDV Dahil
12,00 ₺ KDV Dahil
Özellikle tüy değiştirme döneminde kuşun ihtiyacı olan tüm elementleri içerir.Kemik ve iskelet yapısını güçlendirir, kuşun tüylerine canlı, parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandırır ve tüy dökümü esnasında destekler.
40,50 ₺ KDV Dahil
45,00 ₺ KDV Dahil

Kuş ve kemirgen kafeslerini temizlemek için etkili temizlik solüsyonu, hoş kokulu limon kokusu verir. Temizlik yapmadan petinizi kafesten çıkartın. Ürünü kafesin taban , duvar, ve tellerine uygulayınız.  

34,00 ₺ KDV Dahil
40,00 ₺ KDV Dahil
Bütün kafes kuşları için sindirimin düzenlenmesi için kullanılan doğal kömürdür. Doğal ortamda bulunan ve
Sağlıklı bir yaşam için gerekli olan kömürün kafes kuşları içinde kullanılması faydalıdır.

5,40 ₺ KDV Dahil
6,00 ₺ KDV Dahil
Eurogold kafes altlığı,  kemirgenler için talaşa alternatif olarak kullanılabilecek bir üründür. Kuşların ve kemirgen türü evcil canlıların yaşam alanını temiz tutmak için etkili bir üründür.
Kafes altında pratik ve ekonomik olduğu için tercih edilen gazete kağıtları gibi uygulamalar canlıların sağlığı için zararlı bakteri oluşumuna sebep olmaktadır.
15,00 ₺ KDV Dahil

BIO-DEFENCE for PIGEON; Balık Yağı, Propilen Glukol, İyot, Karanfil Yağı,Kırlangıç Otu Ekstraktı, Çay Ağacı Ekstraktı, Mercan Köşkü Oleorisini ve Çörek Otu Yağı içeren Güvercinlerimizin geleceğinin doğal yollardan korunması ve içerdiği bitkisel ekstraktlar ile daha sağlıklı bir yaşam sürmesi için formüle edilmiş tamamlayıcı yemdir.

30,60 ₺ KDV Dahil
34,00 ₺ KDV Dahil

HİDROPERFORM ELEKTROLİT for PIGEON Glukoz, Dikalsiyum fosfat, sodyum klorür, kalsiyum karbonat, Propilen Glukol, Kalsiyum Glukonat, Sorbitol, C ve D3 vitaminleri içeren yavruların gelişimini destekleyen, uçan kuşlarının uçuş sonrası elektrolit kaybını telafi etmek üzere hazırlanmış tamamlayıcı yemdir.

22,50 ₺ KDV Dahil
25,00 ₺ KDV Dahil

Aniper EASYBREATH for PIGEON Balık Yağı, Propilen Glukol, A Vitamini,Kekik Yağı Çörek Otu Yağı, Okaliptus Yağı ve Nane Yağı içeren Güvercinlerimizin iştahını açmaya yarayan doğal bir tamamlayıcı yemdir.

30,60 ₺ KDV Dahil
34,00 ₺ KDV Dahil

Küçük Kafes Kuşları İçin Üreme Dönemi Destekleyici Formülü

Aniper BİOVİTE-selenyum for Canary Kanaryalar ve diğer küçük kafes kuşları için hazırlanmış tamamlayıcı yemdir.

7,20 ₺ KDV Dahil
8,00 ₺ KDV Dahil

Kanarya ve Diğer Küçük Kafes Kuşları İçin Çoklu Vitamin ve Beta Karoten içeren Renk Yemi

Aniper BİOVİTERAL for canary Kanaryalar ve diğer küçük kafes kuşları için çoklu vitamin ve Beta Karoten içeren tamamlayıcı yemdir.

7,20 ₺ KDV Dahil
8,00 ₺ KDV Dahil

Aniper FRESH for birds Küçük kafes kuşları için aromatik iştah artırıcı olarak  Propilen Glukol, Gliserin, A Vitamini, Kekik Yağı, Çörek Otu Yağı, Okaliptus Yağı ve Nane yağı  içeren tamamlayıcı yemdir.

7,20 ₺ KDV Dahil
8,00 ₺ KDV Dahil

Aniper ANİPERİA for birds Potasyum Klorür, Glutamik asit ve sodyum propiyonat içeren eksik besin maddelerini tamamlamak, mevsim geçişleri, yem değişimleri ve ishal dönemlerinde kullanılmak üzere hazırlanmış tamamlayıcı yemdir.

7,20 ₺ KDV Dahil
8,00 ₺ KDV Dahil

Aniper FEATHER for birds Balık Yağı, Propilen Glukol, Gliserin, Niasin, Kalsiyum D Pantothenate, Folik asit, Kolin klorid, B1,B2,B6,B12,C,K3 Vitaminleri içeren, özellikle kafes kuşlarının tüy döküm döneminde eksik kalan besin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmış iddialı tamamlayıcı yemdir.

7,20 ₺ KDV Dahil
8,00 ₺ KDV Dahil

Kuşlar için Balık Yağı Kapsülü

Hawmi Daily Omega 3 150 mg  Yumuşak Kapsül, Güvercinlerde iştah arttırıcı etkiye sahiptir. Omega 3 ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur.

İçeriği; Balık Yağı, Sığır Jelatini, Gliserin, Saf Su

EPA %30 (45 mg) DHA % 20 ( 30 mg)

32,40 ₺ KDV Dahil
36,00 ₺ KDV Dahil

Kuşlar için Balık Yağı Kapsülü

Hawmi Daily Omega 3 150 mg  Yumuşak Kapsül, Güvercinlerde iştah arttırıcı etkiye sahiptir. Omega 3 ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur.

İçeriği; Balık Yağı, Sığır Jelatini, Gliserin, Saf Su

EPA %30 (45 mg) DHA % 20 ( 30 mg)

18,00 ₺ KDV Dahil
20,00 ₺ KDV Dahil
Sera bronchipur W, sürüngenlerin, küçük hayvanların ve süs kuşlarının hastalığa karşı direncini artırmak için koni çiçeği ekinezya - Echinacea purpurea kökü özütü içeren şifa ve sağlık kazandıran bir bitkisel içecektir. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve böylece hastalıkların önlenmesine yardımcı olur.
40,50 ₺ KDV Dahil
45,00 ₺ KDV Dahil

Sera Activ Plus W, sürüngenler, küçük hayvanlar ve süs kuşları için hintkamışı (calamus) kökü özütü içeren canlandırıcı ve sağlık kazandıran bir içeçektir. Küçük dostlarınızın iştahını ve canlılığını arttıran tamamen doğal bir yem katkısıdır. Süs kuşlarınızda görkemli tüyler, tavşan, hamster, ginepig gibi küçük hayvanlarda parlak bir kürk için kullanılır

40,50 ₺ KDV Dahil
45,00 ₺ KDV Dahil
Tükendi
Vısıon Kafes Taban Kağıdı S01/S02 (2 Li) 700-80271 Ölçü: 430 x 330 mm (17 x 13 in), küçük. Uygun olan modeller 83200 (S01) & 83210 (S02)
21,60 ₺ KDV Dahil
24,00 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Kedi köpekler  ve tüylü hayvanlar için gıda takviyesidir. Beslenme düzeni yetersiz olan hayvanlarda eklem fonksiyonlarını destekler,yüksek kaliteli minarellerden oluşan enerji verici bir karışımdır. İçindeki kalsiyum ve mineraller güçlü kemik,kas ve diş yapısına yardımcı ol 

24,78 ₺ KDV Dahil
35,00 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Grapesugar, hayvanlarda geliştirilmiş sonuçlar alınmasına yardımcı olan vazgeçilmez bir enerji kaynağı besin maddesidir Bu ürün efor harcanmasından sonra hayvanın gücünü kısa süre içinde yeniden toparlamasına yardımcı olmaktadır. 

35,62 ₺ KDV Dahil
74,00 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Nature Plan Gatox Mineral Tablet Gatox mineral tableti içerdiği kalsiyum ve mineral yanı sıra toksin bağlıyıcı maddeler (Montmorillonit) sayasinde Mükotoksinleri bağlanmasında yardımcı olur, sindirimi kolaştırır. Bağırsak enfeksiyonlarının önlenmesinde yardımcı olur

2,70 ₺ KDV Dahil
3,00 ₺ KDV Dahil
Tükendi
Muhabbet kuşu, kanarya, papağan, güvercin gibi evcil hayvanlarda bağırsak florasını dengeleyici olarak kullanılır. (ishali hallerde) Kullanım öncesi iyice çalkalanmalıdır.
6,75 ₺ KDV Dahil
7,50 ₺ KDV Dahil
Tükendi

PET HAYVANLARI İÇİN OMEGA 3 BALIK YAĞI FORMÜLÜ

Hawmi Daily Omega 3 150 mg for pet Yumuşak Kapsül, Kedi, Köpek ve süs kuşlarında iştah arttırıcı etkiye sahiptir. Omega 3 ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur.

İçeriği; Balık Yağı, Sığır Jelatini, Gliserin, Saf Su

EPA %30 (45 mg)                DHA

15,00 ₺ KDV Dahil
24,00 ₺ KDV Dahil
Tükendi

BİOVİTERAL for PIGEON Balık Yağı, Propilen Glukol A,B1,B2,B6,B12,D,E,C,K3, Vitaminleri, Biotin, Niasin, Kalsiyum D Pantothenate ve Folik asit içeren Güvercinlerimizin normal şartlarda alamadığı ve eksik kalan ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiş tamamlayıcı yemdir.

18,00 ₺ KDV Dahil
20,00 ₺ KDV Dahil
Tükendi

ALINAK for PIGEON Balık Yağı, Gliserin, Propilen Glukol, Ekinezya Ekstraktı, Ginseng Ekstraktı, Sarımsak Oleorisini ve B12 Vitamini içeren Güvercinlerimizin fiziksel aktivitelerinin ve yaşam kalitelerinin artması ve dokuların doğal yollarla yenilenmesi için hazırlanmış tamamlayıcı yemdir.

30,60 ₺ KDV Dahil
34,00 ₺ KDV Dahil
Tükendi

BİOVİTE-SELENYUM for PIGEON Balık Yağı, Propilen Glukol, Gliserin, Selenyum ve E vitamini içeren Güvercinlerimizin üreme dönemini desteklemek, erkeklerde üreme dürtüsünün teşvik edilmesi, dişilerde yumurta veriminin düzenlenmesi, döllülük oranın artması, yavruların yumurtadan çıkış ve yaşama gücünün artırılması için formüle edilmiş iddialı tamamlayıcı yemdir.

22,50 ₺ KDV Dahil
25,00 ₺ KDV Dahil
Tükendi

ANİPERSOL Küçük kafes kuşları için ihtiyaç duyulan vitaminler ile Lizin ve Metiyonin içeren tamamlayıcı yemdir.

 

İçeriği; Balık Yağı, Gliserin, Propilen Glikol,  A, D3, E, C, K Vitaminleri, Kalsiyum D Pantothenate, Lizin ve Metiyonin

7,20 ₺ KDV Dahil
8,00 ₺ KDV Dahil
Tükendi

Aniper Natura for birds Küçük kafes kuşları için Balık Yağı, Propilen Glukol, Gliserin, İyot, Karanfil Yağı, Çay Ağacı Ekstraktı, Çörek Otu Yağı, Kekik Yağı, Nane Yağı, B1, B2, B6 vitaminlerini içeren kuşlarımızın geleceğinin doğal yollardan korumak ve içerdiği bitkisel ekstraktlar ile küçük kafes kuşlarının daha sağlıklı bir yaşam sürmesi için formüle edilmiş tamamlayıcı yemdir .

7,20 ₺ KDV Dahil
8,00 ₺ KDV Dahil
1