Pampered Pet Kulak ve Göz Temizleme Mendili - Alkolsüz ve E Vitaminli - 30luAlkolsüz kulak ve göz temizleme bezi.Ciltteki gram pozitif ve gram negatif bakterileri dezenfekte eder.Mikropları öldürür, uygulandıktan sonra dışarıdan alınan mikroplara karşı koruma sağlar.Kurutma yapmaz. İçerdiği nemlendiriciler sayesinde cildi nemlendirir, yumuşatır.
5,00 ₺ KDV Dahil
10,00 ₺ KDV Dahil
Tüy toplayıcı rulo şeklinde olup,hayvanlarınızın dökülen tüylerini tüm yüzeylerden ve özellikle elbiselerden rahatlıkla toplanmasını sağlar, 60 parçadan oluşan yapışkanlı temizleme rulosu , bantlıdır.
13,75 ₺ KDV Dahil
25,00 ₺ KDV Dahil
Ev içinde Kedi ve / veya Köpeğin yaşadığı ortamlarda, yattıkları, oturdukları ve paylaştıkları alanlardaki; Halı ve koltuk (İpek içerikli alanlar HARİÇ ) , ıslak zemin, parke gibi tüm yıkanabilir yüzeylere, özellikle Kedi kumlarınada uygulanır. 
16,39 ₺
26,00 ₺

Cat Dog Life Kedi ve Köpek Küçük Tırnak Makası

6,50 ₺ KDV Dahil
12,00 ₺ KDV Dahil

Fur Collector tüy temizleme fırçası ile koltuklarınızdan, kıyafetlerinizden ve halılarınızdan çıkmayan tüylerden bir çırpıda kurtulacaksınız. Özellikle Kedi-Köpek Tüylerini rahatlıkla temizleyebileceksiniz. “Self Clean” özelliği sayesinde hiçbir çaba harcamaya gerek kalmadan fırçanızı sadece kılıfına sokup çıkararak temizleyebilirsiniz. Temizlenen tüyler Fur Collector kılıfının altındaki hazneye birikir ve oradan rahatlıkla boşaltabilirsiniz.

26,25 ₺ KDV Dahil
65,00 ₺ KDV Dahil
Dış mekan kullanımı için uygun kedi ve köpekleri uzaklaştırıcı jeldir.Uygulandığı bölgeden kedi ve köpekleri uzak tutar.Yağmurdan etkilenmez.Her bir şişe yaklaşık 50m2 lik alanda kedi ve köpeklerin uzak durmasını sağlar.
58,09 ₺ KDV Dahil
76,00 ₺ KDV Dahil

Çeşitli operasyonlar sonrası , felçli veya idrarını tutamayan petlerin çiş pedi olarak veya dişi köpeklerin regl dönemlerinde , ve seyahatlerde kullanılabilecek hijyen pedidir. Kalça ve bacaklara geçen elsatik bantları sayesinde çok kullanışlıdır. Yüksek emiş kabiliyetine sahiptir. Kuyruk çıkışı için deliği mevcuttur. İki taraftaki kaymaz bölümleriyle çok kullanışlıdır ve kullan at şeklindedir.

7 kg ve 16 kg köpekler için ideal ölçüdür

35,94 ₺ KDV Dahil
47,00 ₺ KDV Dahil
Tuvalet eğitimi almamış yavrular, hasta köpekler, dışarı çıkmayan küçük boy köpekler için, aynı zamanda seyahat sırasında da kullanılabilen, 60 x 90 cm ebatlarında,antibaktirial hızlı kuruma sıçrama yapmayan suyu ve kokuyu abzorbe eden 4 tarafı bantlı,10 adet, çiş pedi.
32,31 ₺ KDV Dahil
52,00 ₺ KDV Dahil

Pet Active,Vitalidog,Köpekler İçin Multivitamin 150 adet

Yavru ve yetişkin köpeklerin sağlıklı gelişimini destekleyen ve koruyan vitamin karışımıdır.Köpeğinizin ihtiyaç duyduğu vitaminleri sağlayarak tüylerinin parlak görünümde olmasına yardım olur ve stresten korur.Hamile köpeklerin gebelik dönemlerini sorunsuz geçirmelerini s 

23,38 ₺ KDV Dahil
35,00 ₺ KDV Dahil

Kediler ve köpekler için, istemediğiniz yerlerden uzak durmalarını sağlamak amacıyla özel olarak geliştirilmiş, uzaklaştırıcı spreydir.

* İç ve dış mekan kullanımı için uygundur.

* Petinizin işaretleme amacı ile yaptığı tuvalet kokularını yok ederek bölgeye tekrar tuvalet yapmasını önlemeye yardımcıdır.

* Petinizi, mobilyalardan, ağaçlardan, çöpten, çantalardan, halı ve koltuklardan, istenmeyen yasaklı bölgelerden uzaklaştırır.

* Hızlı sonuç için istenilen bölgeye belirli aralıklarla ve bolca uygulanması gerekmektedir.

63,96 ₺ KDV Dahil
85,00 ₺ KDV Dahil
Dişi köpekler için, regl dönemini rahat ve hijyenik olarak geçirebilmesini sağlayan, plastik tokalı, lastikli bel bandı ayarlanabilen, köpek regl külodu ve regl pedi.
* Özel tasarımı sayesinde kaymaz ve optimum koruma sağlar.
* Kutu içerisinde 1(bir) adet ped bulunmaktadır.
* Esnek bel lastiği ve kilit sistemi güvenli kullanım kolaylığı sağlar.
15,68 ₺ KDV Dahil
22,50 ₺ KDV Dahil
Herba Max köpekler için dış parazit tasma pire ve kenelere karşı ideal bir koruma sağlar.  Köpeğiniz için pire ve kenelere karşı 90 gün (3 ay) süre ile etkilidir. 
Köpeğiniz için etkili koruma sağlayan ekolojik tasma toksik değildir, petiniz için hiçbir tehlike içermez
12,50 ₺ KDV Dahil
25,00 ₺ KDV Dahil

Bioline Köpek Deodorantı 175 Ml 

Köpekler için, hoş kokmalarını sağlamak amacıyla özel olarak hazırlanmış, kötü kokuları yok eden, antialerjenik, sprey formda, elma aromalı köpek parfümüdür.

45,26 ₺ KDV Dahil
60,00 ₺ KDV Dahil

Kedi ve köpek için, kulak içindeki birikinti ve kirleri temizleyen kokuyu önleyen,kulak temizleme solüsyonudur.Tavşanlar içinde kullanılabilir.

20,87 ₺ KDV Dahil
30,00 ₺ KDV Dahil
Cleday Koku SAV Kedi ve Köpekler için Koku Giderici Sprey 500 ml
10,06 ₺
16,95 ₺
Bioline Toothpaste Beef Flavor, biftek aromalı diş macunudur.
12,65 ₺ KDV Dahil
20,00 ₺ KDV Dahil
Kediler ve köpekler için, özel kokusu sayesinde uzun süre hoş kokmalarını sağlayan, tüylerin parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olan, kuru bakım şampuanı.
33,98 ₺ KDV Dahil
45,00 ₺ KDV Dahil
Bioline Foam Shampoo, Bioline Kedi Ve köpek sudan hoşlanmayan kediler ve köpekler için ideal bir üründür. Bioline kedi ve köpek köpük şampuanı sağlıklı ve hijyenik tüyler için özel olarak üretilmiştir. Köpük formu sayesinde köpeğinizin ve kedinizin tüylerine parlaklık sağlar.
53,09 ₺ KDV Dahil
70,00 ₺ KDV Dahil
Kedi , köpek ve tüm petler için uygundur. Sulanan gözlerden ötürü oluşan lekelerin temizlenmesinde kullanılmaktadır. Küçük bir parça pamuğa damlatılır ve göz kapağı ve çevresi silinerek temizlenir. Temizlik esnasında kesinlikle göze bastırmayınız ve basınç uygulamayınız damlayı göze kesinlikle damlatmayınız. Ürün 50 ml'dir.
18,01 ₺ KDV Dahil
30,00 ₺ KDV Dahil

Hem köpek hemde kedi için kullanılabilir. Sudan ve yıkanmaktan korkan veya çeşitli sebeplerden ötürü yıkanamayan köpekler ve kediler için çok pratik ve idealdir. Pratik kullanımı sayesinde seyahatler içinde çok kullanışlıdır.

44,19 ₺ KDV Dahil
70,00 ₺ KDV Dahil

Pet tüylerini toplamak için özel yapılmıştır. Her bir ruloda 60 parça yer almaktadır.

19,80 ₺ KDV Dahil
28,00 ₺ KDV Dahil
Çift taraflı , özel kumaşı sayesinde her çeşit kumaştan tüyleri temizleyebileceğiniz fırça.
21,01 ₺ KDV Dahil
34,00 ₺ KDV Dahil

Diş fırçası veya masaj fırçasını parmağınıza takınız , hafifçe ıslattığınız fırça ile kedi veya köpeğinizin dişlerini parmağınıza taktığınız diş fırçasıyla fırçalayanız ve/veya parmağınıza taktığınız masaj fırçasıyla kedi veya köpeğinizin diş etlerine masaj yaparak tartar oluşumunu önleyebilir , bu işlemi Trixie diş macunu ile gerçekleştirerek petinizin ağzının güzel kokmasını sağlayabilirsiniz.

18,02 ₺ KDV Dahil
28,00 ₺ KDV Dahil

Sol,Sağ el kullanımına uygun , çift taraflı , kırmızı tüy toplama eldiveni. Özel dokusu sayesinde her iki yöndede kullanılabilecek bu eldiven ile petlerinize ait tüyleri kolayca her türlü kumaştan temizleyebileceksiniz.

40,58 ₺ KDV Dahil
55,00 ₺ KDV Dahil
Beton, toprak, ağaç, çimenlik alanlar, çiçeklik ve bahçe gibi açık dış mekanlarda, kedi ve köpeklerin idrar yapmasını, koku bırakmasını önleyen uzaklaştıcı jel. Kedi ve köpeklerin hissedebileceği rahatsız edici kokusu sayesinde uygulandığı alandan uzaklaşmalarını sağlar. Yağmur ile etkisini kaybetmez, uzun süre etkilidir.
41,71 ₺ KDV Dahil
55,00 ₺ KDV Dahil
Ortamdaki organik ve inorganik tüm lekeleri yok eder. Özellikle halı ve koltuklarda kullanılabilir. Evcil hayvanlarınız bazen istemeden evinizdeki eşyalara zarar verebilir bu sebeple üretilen bioline leke çıkarıcı spreybu sorunları ortadan kaldırır.
25,29 ₺ KDV Dahil
40,00 ₺ KDV Dahil

Keneyi kolayca köpeğinizin vücudundan ayırmanızı sağlayacak özel plastik maşa. Kenenin olduğu bölgeyi traş edin , kenenin alt tarafından maşa ile nazikçe kavrayacak şekilde tutun ve keneyi dışarı çekin. 

14,15 ₺ KDV Dahil
20,00 ₺ KDV Dahil

Tüm köpekler için et tadında diş macunu. Tadı sayesinde kolay kullanım. Plak oluşumunu ve kötü nefes kokularını önler. Yavru köpeğinize bebekliğinden itibaren alışkanlık edindirmeniz gereken bir davranıştır

17,05 ₺ KDV Dahil
26,00 ₺ KDV Dahil
Bioline Dog Keep Off Spray, içerdiği kokular sayesinde köpeğinizi uygulanan yerlerden uzaklaştırır. Köpeğinizin gitmesini istemediğiniz noktalara veya eşyalara sıkarak köpeğinizi bu bölgelerden uzak tutabilirsiniz.
72,85 ₺ KDV Dahil
95,00 ₺ KDV Dahil

Köpekler için, ağız ve diş sağlığını koruyan, ağızdaki kötü kokuların giderilmesini sağlayan diş bakım setidir.

25,29 ₺ KDV Dahil
37,00 ₺ KDV Dahil

Bioline Pati Temizleme Köpüğü 150 Ml

Kedi ve köpekler için, dışarıya çıktıktan sonra eve taşıyabileceği virüsleri yok eden, patilerinin kurumasını ve çatlamasını önleyen, pati temizleme köpüğüdür.

69,56 ₺ KDV Dahil
85,00 ₺ KDV Dahil
Emniyet kilitli , paslanmaz çelik tırnak makası. Doğru kullanım ve köpeğinize zarar vermemek için köpeğinizin tırnaklarını nasıl kesmeniz gerektiğini veterinerinize danışınız.
28,79 ₺ KDV Dahil
45,00 ₺ KDV Dahil

Köpekler için, ağız ve diş sağlığını korumak amaçlı parmak diş fırçalarıdır. Kullanımı kolaydır.

7,60 ₺ KDV Dahil
12,00 ₺ KDV Dahil

Üç tip ucu ve temizleme fırçasıyla birlikte biberon seti.

41,56 ₺ KDV Dahil
70,00 ₺ KDV Dahil

Bioline yüksek Emici Havlu Son derece emici PVA malzemeden yapılmış, kısa sürede tüyler arasındaki ıslaklığı emer kolay sıkılarak tekrar tekrar köpek yada kediniz üzerindeki ıslaklığı havluya emdirebilirsiniz. Tekrar tekrar kurutarak kullanabilirsiniz. Boyutu: 66x43 cm.

47,92 ₺ KDV Dahil
68,00 ₺ KDV Dahil
Trixie 23231 kodlu ürün yedeğidir.Tek başına kullanılamaz. 2 adet rulodan oluşmaktadır.Her bir ruloda 60 parça yer almaktadır.
22,25 ₺ KDV Dahil
25,00 ₺ KDV Dahil
Dış mekan uygulaması içindir. Yağmurdan etkilenmez ve etkisini kaybetmez. Uygulandığı alanlardan kedi ve köpekleri uzak tutar. Konsantre ürün ile hazırlanacak 10lt lik sıvı ile 100m2'lik alana etki etmektedir.
38,59 ₺ KDV Dahil
55,00 ₺ KDV Dahil

Köpekler için yakalıktır. Veteriner Hekim tarafından uygulanmış herhangi bir tedavi, ameliyat vb durumlarda bandajlı vb bölgenin yalanmasını, kemirilmesini önlemek için kullanılmaktadır.Kuvvetli cırt cırtlı birleşim yeri sayesinde hızlı ve tam ayarlanması mümkündür

33,78 ₺ KDV Dahil
45,00 ₺ KDV Dahil
Bioline Pire Kene Uzaklaştıcı Sprey kedi ve köpekler için üretilmiş bitkisel üründür.
Hiç bir kimyasal ilaç etken maddesi içermez. Kedi ve köpeklerde yaşayan bir ve pirelere etkili olduğu gibi 4 haftaya kadar parazit yumurtalarına da etkilidir.
Kulübe, yatak ve yaşam yerlerinin pire ve bitten arındırmak amacı ile kullanılır.
36,61 ₺ KDV Dahil
48,00 ₺ KDV Dahil

Pedinizin vücudunun herhangi bir yerini yalamasını vb engelleyen , kolay temizlenebilir , transparan , boyun tasmasına özel askılarıyla bağlanabilir , pedinizin çıkartamayacağı özel veteriner yakalığı.

23,90 ₺ KDV Dahil
35,00 ₺ KDV Dahil
Bioline Kedi Köpek ve Kemirgen Temizleme Mendili 10 adet
kedi köpek ve kemiren pati temizleme mendili
6,32 ₺ KDV Dahil
10,00 ₺ KDV Dahil
Kedi ve köpeklerin kötü nefes kokusunun önlenmesine yardımcı olur. Kötü nefesin sebepleri yemek artıkları ve ağız içerisinin kimyasındaki bozulmalardır. aynı zamanda diş taşlarının oluşumu için uygun ortamın habercisi olan kötü kokuları yok eder.
45,26 ₺ KDV Dahil
60,00 ₺ KDV Dahil
Tüm kedi , köpek ve küçük petler (hamster , guinea pig , vb ) için uygun bir kuru şampuandır. Özellikle sudan korkan veya su içerisinde bulunmaktan hoşlanmayan tüm petler için uygun , özellikle seyahatlerde çok kolay kullanımı olan , kürkü hem temizleyen hemde güzel kokmasını sağlayan , deri sağlığını koruyan , 12 haftalıktan itibaren kullanılabilecek bir kuru şampuandır.
34,65 ₺ KDV Dahil
35,00 ₺ KDV Dahil

Köpekler için yakalıktır. Veteriner Hekim tarafından uygulanmış herhangi bir tedavi, ameliyat vb durumlarda bandajlı vb bölgenin yalanmasını, kemirilmesini önlemek için kullanılmaktadır.Kuvvetli cırt cırtlı birleşim yeri sayesinde hızlı ve tam ayarlanması mümkündür.

77,50 ₺ KDV Dahil
95,00 ₺ KDV Dahil
Kedi ve köpekler için üretilmiş bioline bitkisel pire ve kene uzaklaştırıcı köpek tasması tamamen bitkisel olduğu için güvenle kullanabilirsiniz.
28,11 ₺ KDV Dahil
37,50 ₺ KDV Dahil
Bioline Tüy Toplama Rulosu giysi ve eşyalarınızdaki tüyleri toplamak için yapışkanlı rulo bant
20,60 ₺ KDV Dahil
29,50 ₺ KDV Dahil
Bioline Tüy Toplama Rulosu Yedeği eşyalarınızdan ve giysilerinizden yapışkanlı tüy toplama yedek rulosu
26,70 ₺ KDV Dahil
38,00 ₺ KDV Dahil

Köpekler için yakalıktır. Veteriner Hekim tarafından uygulanmış herhangi bir tedavi, ameliyat vb durumlarda bandajlı vb bölgenin yalanmasını, kemirilmesini önlemek için kullanılmaktadır

26,94 ₺ KDV Dahil
45,00 ₺ KDV Dahil
1 2 3 4 5 >