GEL AL NAKİT FİYATI 230 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺299,00 KDV Dahil
₺480,00 KDV Dahil
GEL AL NAKİT FİYATI 1795 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺2.019,00 KDV Dahil
₺2.570,00 KDV Dahil
GEL AL NAKİT FİYATI 385 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺460,00 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
GEL AL NAKİT FİYATI 2250 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺2.495,00 KDV Dahil
₺3.350,00 KDV Dahil
GEL AL NAKİT FİYATI 375 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺450,00 KDV Dahil
₺700,00 KDV Dahil
GEL AL NAKİT FİYATI 385 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺460,00 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
GEL AL NAKİT FİYATI 385 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺460,00 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
GEL AL NAKİT FİYATI 580 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺680,00 KDV Dahil
₺860,00 KDV Dahil
GEL AL NAKİT FİYATI 375 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺450,00 KDV Dahil
₺700,00 KDV Dahil
GEL AL NAKİT FİYATI 375 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺450,00 KDV Dahil
₺700,00 KDV Dahil
₺79,80 KDV Dahil
₺84,00 KDV Dahil
GEL AL NAKİT FİYATI 385 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺460,00 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺110,00 KDV Dahil
GEL AL NAKİT FİYATI 685 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺735,00 KDV Dahil
₺1.280,00 KDV Dahil
GEL AL NAKİT FİYATI 1080 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺1.180,00 KDV Dahil
₺2.100,00 KDV Dahil
₺36,00 KDV Dahil
₺40,00 KDV Dahil
GEL AL NAKİT FİYATI 1150 TL 
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺1.299,00 KDV Dahil
₺1.650,00 KDV Dahil
GEL AL NAKİT FİYATI 230 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺299,00 KDV Dahil
₺480,00 KDV Dahil
GEL AL NAKİT FİYATI 230 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺299,00 KDV Dahil
₺480,00 KDV Dahil
GEL AL NAKİT FİYATI 385 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺460,00 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil

Kedi Ürünleri

Gel Al Kampanyaları - Kedi MamalarıKedi Konserve Mamaları - Kedi Oyuncakları - Kedi Ödülleri - Kedi Mama ve Su Kapları - Kedi Sağlık Ve Bakım Ürünleri - Kedi Kumları - Kedi Tuvaletleri - Kedi Tasmaları - Kedi Tırmalamaları - Kedi Kafesleri - Kedi Yatakları - Kedi Taşıma Çantaları - Kedi Kapıları - Yavru Kedi Bakım Ürünleri Kediniz İçin ihtiyaç olan bütün ürünler bu kategorilerde toplanmıştır.

Kediniz için ihtiyaç olan ürünlerde her zaman sağlıklı ve onun rahat edeceği kedi ürünlerini seçmek istersiniz. Bu nedenle, kedi evi ve çeşitli aksesuarlar için en kaliteli ve en iyi markaları değerlendirmeniz gerekir. Bu durumda göz önüne almanız gerekenler ürünlerin kalitesidir. Kedi maması, oyuncak, yatak, kedi kumu gibi seçimlerde hep evcil dostlarımızın severek yiyeceği ve kullanacağı tercihler yapmanın dışında dikkat etmeniz gereken önemli başka noktalar da var. Bu noktalardan biri de kediniz için doğru mama seçimi yapmış olmanızdır. Beslediğiniz kedinin cinsine ve sağlık durumuna uygun mama seçmeniz, onun daha uzun ve sağlıklı yaşaması için gereklidir. 
Kedi yuvası, kedi yatağı, kedi oyuncağı ve diğer aksesuarlar için ise tercih yaparken aslında pek özel bir kriter yoktur. Evcil dostlarımız canı isterse bir gün ona aldığınız yuva yada yatak içinde, bir başka gün koltuğunuzun üstünde ertesi gün sizinle yatağınızda uyuyabilir. Ancak önemli olan onun sağlığına zarar vermeyecek severek kullanacağı ürünler seçmenizdir. 
Kedinizin seveceği tercihler yapmak, doğru malzemeler ve oyuncaklar seçmek, evde siz yokken yanlız kaldıklarında mutlu bir şekilde günlerini geçirmelerine katkı sağlar. Kediler, doğaları gereği özgürlüğü seven hayvanlardır. Dolayısıyla eşya seçimi ve yaşam alanı konusunda onlara istedikleri gibi hareket alanı sağlamanız gerekir. Bunu da oynamaktan hoşlanacakları oyuncaklarla, sevdikleri mamaları vererek sağlayabilirsiniz. 
Ayrıca, onun için özel bir alan yaratıp oyuncaklarını, kumunu, mamasını ve suyunu belli bir bölgeye koyabilirsiniz. Bunu yaptığınızda onlar için aldığınız şeyleri kullanmaya daha eğilmiş olacaklardır. Her kedinin karakteri ve tepki verdiği kedi oyuncağı farklıdır. Bu nedenle, kedi oyuncakları sipariş edeceğinizde kedinizin karakterine uygun olanları tercih etmeye özen gösterebilirsiniz.

Kediniz İçin Doğru Mamayı Nasıl Seçersiniz?

Kediler, bıraksanız bütün gün canları sıkıldıkça mama yiyebilecek potansiyele sahip hayvanlardır. Ancak, sizin onlara her istediklerinde değil, doğru miktarda ve kalitede mama vermeniz gerekir. Evcil dostunuz için doğru kedi maması seçimi yapmanız onların sağlığını ve mutluluğunu korumanıza da yardımcıdır. Her yaş için özel hazırlanmış mamalar bulunduğu gibi her kedi türü için de özel mama seçenekleri vardır. Amazonpetcenter'de kuru kedi maması seçenekleri arasında dikkat etmeniz gereken ilk özellik, kedinizin yaşıdır. Balıklı, somonlu, tavuklu, etli, Proplan / Royal Canin / N&D çok çeşitli mama seçenekleri ve markaları içinden çeşitler içerisinden veteriner hekimizin  tavsiyesine de uygun olan bir mamayı seçmek kedinizde oluşabilecek bir çok sağlık problemlerini önlemenize yardımcı olur. 
Kısır kedi maması seçenekleri, cinse göre olduğu kadar, yaşa göre de farklılık gösterebilir. Somonlu, etli, tavuklu, hindili,tavşanlı gibi çeşitleri mevcuttur. Bu nedenle, mamalar yaş aralığına göre farklı gruplara ayrılır. Kısır kedilerde kilo kontrolü önemli olduğu için alınan mamanın özel ölçeklerle veterinerin tavsiye ettiği yada mama paketi üzerindeki ölçüde verilmesi önemlidir. 
Yaş kedi maması da kedilerin severek yediği ve genellikle ödül niyetine verilen besin grubu arasında yer alır. Bu kedi beslenme ürünlerinin ise belli bir miktarda kullanılması önemlidir. Yaş mama kediler tarafından en çok sevilen mama türüdür. Yine, veteriner tavsiyesine uygun olarak kullanılacak olan bu mama türü, farklı malzemelerden üretilebilir. Yaş mamalar balık, ciğer, ördek, tavuk, kırmızı et gibi farklı içeriklerde olur. Kedi yaş mama seçenekleri Amazonpetcenter’de yavru, yetişkin,yaşlı,  kediler için farklı seçeneklerden oluşur. 
En iyi markaların konserve kedi mamalarını her zaman toptan fiyatına perakende indirimleri ile alabilirsiniz. Vitaminli ve besleyici nitelikte olanlar, özellikle, yavru kedi maması seçeneklerinde fazladır. Hasta olan veya iyi beslenememiş kediler için kedi vitamini genellikle evcil dostların sağlıklı tüy gelişimi ve kilo alımı için destekleyici niteliktedir. Vitamin takviyeli kedi konserve mama seçenekleri, yeni sahiplenilmiş, güçsüz durumda ya da hasta kediler için kullanılabilir. Bunun yanında, ara sıra kedinizin mutlu olması ve çiğneme dürtüsünü giderebilmesi için parça konserve mama yemesine izin verebilirsiniz. Düşük kalorili, kısırlaştırılmış, diyet, yetişkin, yavru gibi farklı mama seçenekleri, kedinizin özel durumuna uygun seçim yapmanızı kolaylaştırır. Ayrıca, kedinizi bol bol beslemek yerine kaliteli mamalarla günde 2 ya da 3 kez beslemeniz sağlıklı yaşaması için en dikkat etmeniz gereken noktadır.
 İyi ve doğru beslenme dışında her gün su kabına taze su koymayı ve temizlemeyi de ihmal etmemelisiniz.
Onun seveceği oyuncakları tercih ederek oynama isteğini keyifle yerine getirmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, kedinizin bakımı için tercih etmeniz gereken daha birçok ürün bulunur. Bunlardan bir tanesi de kedi taşıma kutusu dur. İçinde rahat edebileceği, hava alacağı ve güvende hissedeceği seçenekleri tercih etmek, seyahatlerde daha rahat etmenizi sağlar. Veterinere ya da şehir dışına giderken huzurlu bir seyahat için Amazonpetcenter taşıma çantaları arasından kedinizin en seveceği ürünü kolayıkla bulabilirsiniz.
Kedi Taşıma Çantası ve Kedi Güvenliği İçin Gerekli Malzemeler
Özel aracınızla ya da bir toplu taşımayla seyahat edecekseniz, bu durumda kedinizinde kedi taşıma çantası ile yanınızda götürmeniz gerekir. Kedi çantası, kedinizi aracınızın içine taşırken size büyük bir kolaylık sağlar. Kedi taşıma çantası alırken dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan biri, çantanın birleşim yerlerinin tam olarak birbirine geçip geçmediğidir. Tam anlamıyla kapanan ve kedinizin emniyetli bir alana girene kadar içinden çıkamayacağı şekilde tasarlanmış çantalar ve kafesler onların can güvenliği için en iyisidir. 
Seyahat halinde araçta serbest bırakabileceğiniz dostunuzun güvenliğinden de emin olmalısınız. Onları dışarı çıkarırken güvende olduğunu bilmek içinizi rahatlatır. Özellikle de pencerelerden ve balkonlardan düşme risklerini ortadan kaldırmanız kedinizin can güvenliğini büyük ölçüde korunmanıza yardımcıdır. Bunun için üretilmiş olan çeşitli kedi korkulukları ve balkon ağları evlerinizin pencere ve kapı boylarına özel olarak ayarlanabilir. Camdan dışarı bakmak veya kuş kovalamak için pencereden, balkondan sarkmaya çalışan kedilerin can güvenliği tehdit altındadır. Bütün bu olumsuz sonuçları ortadan kaldırmak için kedi güvenlik ürünleri arasından en uygun olanı tercih edebilirsiniz. 

Evcil Dostunuzun En Çok Seveceği Kedi Malzemeleri

Evde bir kedi beslemek aslında çocuk yetiştirmek kadar sorumluluk isteyen bir iştir. Bu nedenle, evcil dostunuzun sadece maması, suyu ve tuvaleti değil; onun sevdiği oyuncakları, bakım eşyaları, yatağı da düşünmeniz gereken detaylar arasındadır. Kediler, doğaları gereği ısırma ve tırnak törpüleme isteği duyarlar. Onlar için alacağınız bir kedi tırmalama tahtası ise evdeki diğer eşyaların hasar görme ihtimalini azaltabilir. Tırmalama tahtası kedi için ilk etapta çok cezbedici olmayabilir. Bunu sağlayabilmek için kediler için hazırlanmış catnip speyleri bulunmaktadır bu ürünler ile kedinizin tırmalama tahtasına olan ilgisini daha çabuk oluşturabilirsiniz.
Ancak, koltuklarınızı tırnaklamaya yeltendiğinde kedinizi törpüleme tahtasına yönlendirerek zamanla kendi tahtasını tırmalamaya alıştırabilirsiniz. Isırma dürtüsü ise kedilerin mobilyaları yada sizinle oynarken sizi dişlemesi şeklinde ortaya çıkabilir. Bunun önüne geçmek için ona yenebilir kedi ödül stickleri alabilir, çiğnemesi ve oynaması için özel ağaç dalı çubuklar alabilirsiniz. 
Kedi sağlık bakım kategorisinde ise birçok farklı ürün bulunur. Kedi bakım ürünleri, bu kategoride öne çıkar. Eğer yeni bir kedi sahiplenmişseniz ihtiyacınız olan birçok şeyi bir arada bulabileceğiniz kedi bakım seti, işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Setin içinde yer alanlardan bir tanesi ve en önemlisi kedi tuvalet kabı olarak karşınıza çıkacaktır. Bunun dışında minder, kedi tarağı, çim gibi birçok farklı malzeme setin içinde yer alır. Kedi mama kabı ve su kabı da set içinde yer alan en önemli diğer iki malzemedir. Bu malzemelerin tamamı, kedinizin temel bakımı için ihtiyaç duyacağınız ürünleri kapsar.
Ayrıca, tuvaletin yanında kum, kedi kumu bakımı için en önemli parçalardan bir tanesidir. 
Kedi ağız bakım ürünleri ve şampuanları da evcil dostunuzun bakımı ve temizliği için almayı tercih edecekleriniz arasında bulunur. Amazonpetcenter içinde yer alan birbirinden işlevsel bakım ve temizlik  ürünlerinin her biri, evcil hayvanlarınıza huzurlu ve güvenli bir yaşam alanı sunmanıza yardımcıdır. Her şeyden önce onun konforu, temizliği ve sağlığı için doğru ürünleri seçtiğinizden emin olmanız, içinizin rahat olmasını sağlar.

Kedi Tuvalet Kabı Nasıl Seçilir?

Kedinize tuvalet eğitimi vermek gibi bir düşünceniz olmasın kediler doğuştan tuvalet eğitimi olan hayvanlardır. Onun ihtiyacı olan şey kedi kumu ve kedi kumu kabıdır.Siz ona bir kaç kez kumun yerini gösterin sonrasın o halledecektir. Bu düzenin sağlanabilmesi için mutlaka bir kedi tuvalet kabı ve bir paket kum almış olmanız gerekir. Aldığınız kumu, tuvaletin içine kabın içinde en az 5 cm dolduracak şekilde döküp kedinizi kumun içine koyabilirsiniz. Böylece evcil hayvanınızı kolaylıkla kuma alıştırabilirsiniz. 
Tuvalet seçimini kendi tercihinize bağlı olarak kapaklı ya da kapaksız modeller arasından yapabilirsiniz. Elekli modellerden birini tercih ederek tuvalet temizliğini oldukça pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Kedi tuvaleti, evcil hayvanınızın büyüklüğüne de uygun olmalıdır. Yavru bir kediniz varsa içine rahatça girebileceği daha küçük boyda bir tuvalet tercih edebilirsiniz. Bunun dışında, hem yavruyken hem de yetişkin olduğunda rahat kullanabileceği bir tuvalet seçeneği hayvan bakımında işinizi daha kolay hale getirebilir. Kumunu düzenli olarak temizlediğiniz takdirde evcil dostunuzun hijyenik bir hayat sürmesini mümkün kılmış olursunuz. Tuvalet için tercih edebileceğiniz kristal, kalın ya da ince taneli topaklanan kum seçenekleri bulunur. Topaklanan kum çeşitleri kedinin dışkısını gömebilmesine olanak tanırken kristal kumda dışkıyı gömmek pek mümkün değildir. Ancak, topaklanan ya da kristal olmak üzere tercih edeceğiniz her iki kum türü de son derece popüler şekilde kullanılır. Kristal kedi kumu daha az koku yaptığı için topaklanan kum da gömme olanağı verdiği için ikisi de farklı avantajlara sahiptir. Kedi kumu fiyatları açısından bakıldığında ise fiyatların markaya ve özelliğe göre değişebildiği görülür.
Tuvalet eğitimi ve bakımı kadar önemli olan bir diğer konu da tırnak kesimi ve tarama işlemleridir. Kedinizi her gün ya da haftada birkaç gün düzenli olarak tarayarak daha az tüy dökmesini sağlayabilirsiniz. Tarama ve tırnak kesimi yanında kedileriniz zaman zaman kaşınmaya da ihtiyaç duyabilirler. Bu durumda, onlara bir de kedi kaşıma tahtası almayı düşünebilirsiniz. Bunlar dışında alabileceğiniz çeşitli oyuncaklar ve aksesuarlar da mevcuttur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.