Fluval Zeo-Carb, Fluval Karbon ve Fluval Ammonia Remover karışımıdır. İkisinin aynı zamanda bulunmasıyla hem amonyak seviyesi düşük tutulup hem de karbonla kimyasal filtreleme yapılmış olur. İki ürünün bir arada bulunması filtre içinde diğer malzemeler için yer tasarrufu da sağlar.
26,10 ₺ KDV Dahil
29,00 ₺ KDV Dahil
Tatlı su, deniz suyu, havuz ve göl suları için mekanik filtrasyon sağlayan dayanıklı sentetik elyaftır.
40,50 ₺ KDV Dahil
45,00 ₺ KDV Dahil

Fluval Amonyak Remover su üzerinde geçerken zehirli amonyağı kaldırmak için tasarlanmış doğal bir iyon değişimi ortamdır. Amonyak düzeylerinin kontrol balık stresi azaltır. Ortalama balık stokunun daha yüksek içeren bir yeni bir akvaryum kurma veya bakımını yaparken sağlıklı bir ortam sağlamak için bu ürünü kullanabilirsiniz.

62,10 ₺ KDV Dahil
69,00 ₺ KDV Dahil

Balık akvaryum hortumlarının bükülmesini önler. 2 hortum çapına uyabilir. Hortumların bükülmesi aşırı basınca bağlı olarak hortum bağlantısının patlamasına neden olabileceğinden güvenliği arttırır.

15,30 ₺ KDV Dahil
17,00 ₺ KDV Dahil

Doğal bir madde olan bu ürün amonyak nitrojen ve klorun  tutulmasını,ayrıca nitrit değerinin yükselmesini engeller.Sudaki kötü kokuları uzaklaştırır özellikle bozulma kokuşmalarını yok ederek daha yüksek çözülmüş oksijen oluşmasını sağlar.Uzun süre su değişmemesinden ortaya çıkan su eskimesi ve buna bağlı etkilerin giderilmesini sağlar.

36,00 ₺ KDV Dahil
40,00 ₺ KDV Dahil
Filtre yünü daha ince pislik parçacıklarının ön filtrelemesi için; Mekanik önfiltreleme için sera filtre yünü, yapışmadan ya da çökmeden uzun bir süre boyunca ince pislik parçacıklarını koruyan stabil lifler içerir. sera filtre yünü, birçok kez yıkanabilir. Tatlı su ve deniz suyu filtrasyonu için.
36,00 ₺ KDV Dahil
40,00 ₺ KDV Dahil
Filtre yünü daha ince pislik parçacıklarının ön filtrelemesi için; Mekanik ön filtreleme için sera filtre yünü, yapışmadan ya da çökmeden uzun bir süre boyunca ince pislik parçacıklarını koruyan stabil lifler içerir. sera filtre yünü, birçok kez yıkanabilir. Tatlı su ve deniz suyu filtrasyonu için.
13,50 ₺ KDV Dahil
15,00 ₺ KDV Dahil

Tüm tatlı su akvaryumlarında biyolojik ve mekanik filtreleme işlemi için. Son derece yüksek sayıdaki gözenekleri, amonyak oksidasyonu yapan bakteriler ve diğer mikro organizmalar için en uygun yaşam şartlarını oluşturur. Sera Biopur Forte, ilk kullanımı öncesinde iyice temizlenmelidir.

96,30 ₺ KDV Dahil
107,00 ₺ KDV Dahil
Sera Biopur, oksijen kullanan bakteriler için en uygun yaşam şartlarını sağlayarak mukus maddesi meydana getirir. Amonyak oksidasyonu yapan bu bakterilerin büyük geniş fakat çok gözenekli yüzeylere ihtiyacı vardır.
49,50 ₺ KDV Dahil
55,00 ₺ KDV Dahil
Sera Super Peat, akvaryum suyuna değerli humik asit ve eser elementler bırakır. Suyun içindeki mevcut değerlere bağlı olarak Sera Super Peat, karbon sertliğini ve pH değerini azaltır. pH değeri uzunca bir süre devamlı olarak biraz asitli değer aralığında tutulur.
49,50 ₺ KDV Dahil
55,00 ₺ KDV Dahil
Sera super carbon hızlı ve güvenilir bir şekilde toksik maddeleri ve renklendiricileri akvaryum suyundan emer. Akvaryum suyunun sarı rengi yok olacaktır ve su, kristal niteliğinde berrak hale gelecektir. Sera super carbon; pH değerini etkilemez ve fosfat ve nit rat içermez. Bir hastalık tedavisinin ardından kısa bir süreliğine filtredeki sera super carbon miktarını artırmalısınız. Tedavileri uygulamadan önce, filtre karbon ilave etmeyiniz ya da daha önceden kullandığınız filtre karbonu temizlemeyiniz. Aksi takdirde, tedavinin aktif maddeleri hemen emilecektir. sera super carbon filtre karbonu, geniş yüzeyinden ötürü 6 haftaya kadar aktif halde kalacaktır. Tatlı su ve deniz suyu filtrasyonu için.
148,50 ₺ KDV Dahil
165,00 ₺ KDV Dahil

ISTA Torf 500 ml Torf bataklıktan elde edilen turba özüdür. Turba özü suya humin asit vererek suyun eski su haline gelmesini (black water) sağlar. Bu durum canlı doğuran balıklarda doğurganlıkda artışı sağlar. 

22,50 ₺ KDV Dahil
25,00 ₺ KDV Dahil
Suyun genel sertlik ve pH değerini düşürür. Yumuşak sudan hoşlanan; discus, nenon, kardinal ve güney amerika kökenli yumuşak su seven balıkların suyunun hazırlanması için idealdir. Filtre malzemesi olarak kullanılır.
40,50 ₺ KDV Dahil
45,00 ₺ KDV Dahil
Doğal lav taşının kırılması ile elde edilmiştir. Akvaryum suyuna hiçbir zararlı kimyasal veya farklı bir madde salgılamaz. Özellikle cichlid, astronot, koi, japon vb gibi çok yem tüketen balık akvaryumlarında biyolojik filtre malzemesi olarak kullanılması tavsiye olunur.
16,20 ₺ KDV Dahil
18,00 ₺ KDV Dahil

Sera Phosvec Granulat ortamdaki fosfatın kolay ve güvenle uzun süreli uzaklaştırılmasını sağlar. Önemli bir bitki besini olan fosfat sadece küçük miktarlarda gereklidir.

72,00 ₺ KDV Dahil
80,00 ₺ KDV Dahil
Bio perl filtre malzemesi; ısıl işlem görmüş kuvazrt ve camdan elde edilmiştir. Çok yoğun gözenek yapısına sahiptir. Bu gözenek yapısı nitrosomanas ve nitrobakterlerin kolonileşebilecekleri alanlar sağlar. Misket şeklindeki yapısı sayesinde ölü bölgeler oluşturarak sadece ayrobik değil anayrobik bakterilerin de kolonileşmesini sağlayarak nit rat oluşumunuda engeller.
22,50 ₺ KDV Dahil
25,00 ₺ KDV Dahil
Eurostar Aquaclay filtre malzemesi % 100 saf organik bir filtre malzemesidir. 8-16 mm parçacıklara bölünmüş ve 1200 c ısıda fırınlanmıştır. Hiçbir yapay katkı, pestisit yada boya içermez ve bir çok akvaryum tipi için ideal bir filtre malzemesidir. Biyolojik filtrasyon Eurostar Aquaclay filtre malzemesinin yüzey alanı çok geniş ve çok gözeneklidir.
22,50 ₺ KDV Dahil
25,00 ₺ KDV Dahil

Eurostar biyokimyasal seramik toksik bir malzeme değildir. Bakteri büyümesini sağlayan bu ürün aynı zamanda yüksek gözenekli seramikten yapılmıştır ve yararlı bakterilerin yataklanacağı geniş yüzey alanına sahiptir. Yüksek gözenekli dizaynı sayesinde su akışını maksimum seviyede gerçekleştirir ve her bir halkanın içinde yüksek miktarda faydalı bakteri yataklanmasını sağlar.

18,00 ₺ KDV Dahil
20,00 ₺ KDV Dahil
Üst düzey kalite aktif karbon yüksek saflıkta , çok temiz ve büyük ölçüde tozsuzdur.Düşük seviye kül ve fosfat içermesinden dolayı Ph seviyenize zarar vermez. Koku, organik kirlilik, toksik bileşenler ve ilaç artıklarını yok eder.Suyunuzu temiz ve berrak şekilde tutar.Her türlü filtre sisteminde kullanılabilir.Tatlı su ve Tuzlu su akvaryumları için uygundur.
18,00 ₺ KDV Dahil
20,00 ₺ KDV Dahil
Bitki akvaryumlarınız için ideal taban malzemesidir, Bitki gelişimini hızlandırır, Olması gereken su kalitesini sağlar, Hafif ve çok gözenekli bir yapıya sahiptir, Nitrifikasyon bakterisinin hızlıca üreyebilmesi için gerekli gözeneklere sahip bir ortam yaratır
40,50 ₺ KDV Dahil
45,00 ₺ KDV Dahil
Eurostar Amonyak Giderici Zeolite Filtre Malzemesi 500 Ml
12,60 ₺ KDV Dahil
14,00 ₺ KDV Dahil
Eurostar Bio Filter Ring 500 Ml Filtre Malzemesi
18,00 ₺ KDV Dahil
20,00 ₺ KDV Dahil
Prodac Filter Watte Elyaf 500 Gr Islak kuru iç ve dış filtrelerde kullanılmak üzere imal edilmiş mekanik filtre elyafı.
72,00 ₺ KDV Dahil
80,00 ₺ KDV Dahil
Tatlı su, deniz suyu, havuz ve göl suları için mekanik filtrasyon sağlayan dayanıklı sentetik elyaftır.
18,90 ₺ KDV Dahil
21,00 ₺ KDV Dahil

Fluval Ammonia Remover, zehirli amonyağı kimyasal olarak toplamak için hazırlanmış filtre malzemesi. Amonyak düzeyini kontrol etmek balıklarda stresi azaltır. Yeni akvaryum kurulumu veya akvaryum kapasitesinin üzerinde balık sayısı olduğu durumlarda koruma sağlamak için bu ürünü kullanabilirsiniz.

94,50 ₺ KDV Dahil
105,00 ₺ KDV Dahil
Amonyak Yok Edici Fluval Ammonia Remover, zehirli amonyağı kimyasal olarak toplamak için hazırlanmış filtre malzemesi. Amonyak düzeyini kontrol etmek balıklarda stresi azaltır. Yeni akvaryum kurulumu veya akvaryum kapasitesinin üzerinde balık sayısı olduğu durumlarda koruma sağlamak için bu ürünü kullanabilirsiniz.
28,80 ₺ KDV Dahil
32,00 ₺ KDV Dahil

Fluval BIOMAX, yararlı bakterilerin üreyebilmesi için en uygun ortamı oluşturan karmaşık bir gözenek sistemi vardır. Fluval BIOMAX sıradan biyolojik filtre malzemelerinden çok daha fazla kapasiteye sahiptir ve etkin bir biyolojik filtrasyon için en uygun temas süresinin sağlanması için ideal su sirkülasyonu sağlar. Fluval BIOMAX ile amonyak ve nit rat kontrol altında tutulmuş olur. Tatlı su ve deniz akvaryumlarında kullanılabilir.

49,50 ₺ KDV Dahil
55,00 ₺ KDV Dahil
Marina Aktif Karbon, tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında berraklık, renk ve kokuları giderir. Oldukça uzun ömürlüdür, pH etkilemeden, boyalar, ağır metaller ve kimyasallar gibi yabancı maddelerin emilimini sağlar. Her türlü filtrede kullanım için idealdir. 2 x 200gr lık paket.
40,50 ₺ KDV Dahil
45,00 ₺ KDV Dahil
Marina Aktif Karbon, tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında berraklık, renk ve kokuları giderir. Oldukça uzun ömürlüdür, pH etkilemeden, boyalar, ağır metaller ve kimyasallar gibi yabancı maddelerin emilimini sağlar. Her türlü filtrede kullanım için idealdir.
15,30 ₺ KDV Dahil
17,00 ₺ KDV Dahil
İnce partikülleri etkin bir şekilde yakalamak için tasarlanan Marina Polywool filtre malzemesi akvaryum suyunu temiz tutar ve filtrenin tıkanmasını önler. Tatlı ya da tuzlu su akvaryumlar için uygundur.
4,50 ₺ KDV Dahil
5,00 ₺ KDV Dahil
 Eurostar Bio Filter Ring, kuartz maddesinin yüksek sıcaklıkta işleme tabi tutulması ile elde edilmiştir.
 Okside kalsiyum, magnezyum, potasyum ve sodyum gibi  istikrarlı ve faydalı kimyasal elementleri doğal bir su durumu oluşturmaya yardımcı olur.
15,75 ₺ KDV Dahil
17,50 ₺ KDV Dahil
Tatlı su ve tuzlu su akvaryumlarında kullanılabilen, biyoloik filtrasyon sağlayan, silindir şeklinde akvaryum filtre malzemesidir. Gözenekli yapısı sayesinde, bakteri kolonilerinin geniş bir yüzey alanında büyümesini ve gelişmesini sağlar.
* Akvaryum suyunun temizlenmesini sağlar.
* İleri teknoloji ile üretilmiş güçlü su temizleyici filtre malzemesidir.
* Biyolojik verimliliğe sahiptir her çeşit filtrede kullanılabilmektedir.
9,00 ₺ KDV Dahil
10,00 ₺ KDV Dahil

Mavi Sünger Ölçüleri : 50 x 50 x 5 cm  

49,50 ₺ KDV Dahil
55,00 ₺ KDV Dahil

Quik Dış Filtre Fıskiye Çubuk 1500  

9,00 ₺ KDV Dahil
10,00 ₺ KDV Dahil

Prodac Crystalcil 500 Gr Dış Filtre Seramiği Tatlı su ve deniz suyu akvaryumlarında biyolojik ve mekanik filtre sistemi için mükemmel gözenekli yapısıyla, çok yüksek sıcaklıkta özel işlemlerden geçirilerek fırınlanmış camdan (sintered glass) üretilmiş silindir şeklinde bir üründür. Crystalcil ’in iki çeşit fonksiyonu vardır:  

28,80 ₺ KDV Dahil
32,00 ₺ KDV Dahil

Prodac Top Ph Sea 350 Gr Ph Dengeleyici Sadece deniz  suyu akvaryumlarındaki  PH seviysini düzenlemek  ve dengelemek için  kullanılır.Dolomit  dağlarından elde edilen  kalsiyumlu kireçli filtre sistemidir. 150-200 litre  için  350 gr bu üründen  kullanıldığında  PH seviyesi  8,0-8,2 oranında elde edilir. 90 günde bir değiştiril 

25,20 ₺ KDV Dahil
28,00 ₺ KDV Dahil

Prodac Aktivekohle Plus Reçine 400 Gr Tatlı su ve deniz suyu akvaryumlarında, biyolojik ve kimyasal filtrasyon için fiziksel olarak su buharıyla aktif hale gelen reçine ve hindistan cevizi karbonunun karışımından oluşan yüksek emici sistemdir. Karbon içeriği vasıtasıyla, renklendirici maddeleri, ilaç ve organik kirletici maddel 

63,00 ₺ KDV Dahil
70,00 ₺ KDV Dahil

Prodac Clarocar 300 Gr Aktif Karbon Hem tatlı su hem de deniz suyu akvaryumları için ideal, bitkisel temelli aktive edilmiş karbon filtre malzemesidir. Tıbbi ve organik kirleticileri, sudaki pislikleri, pestisitleri ve toksinleri adsorbe edebilen bu karbon, suyun temizliği ve berraklığı için gerekli bakımı yapar. 300 gramlık 

30,60 ₺ KDV Dahil
34,00 ₺ KDV Dahil

Prodac Aquacil 700 Gr Filtre Seramiği Tatlı su ve tuzlu su akvaryumlarının filtrasyonu için kullanılan, silindir şeklindeki fırınlanmış seramiktir. Aquacil ‘in iki işlevi vardır; mekanik filtre sistemiyle sudaki yem fazlalıklarından, bitkilerden, dışkısal pisliklerden oluşan atıkları emer, biyolojik filtre sistemiyle ise bakt 

45,00 ₺ KDV Dahil
50,00 ₺ KDV Dahil

Tatlı su ve deniz suyu akvaryumlarındaki biyolojik ve mekanik filtre sistemi için özel olarak hazırlanmış,camdan yapılmış silindir şeklindeki filtre üründür. Akvaryumunuzdaki yararlı bakterilerin oluşmasını sağlar. Özel plastik file içerisindedir.

22,50 ₺ KDV Dahil
25,00 ₺ KDV Dahil

% 100 doğal zeolitten üretilmiştir. Kutu içerisinden 1 adet hediye zeolit filesi çıkmaktadır. Ortalama 500 gr Ti-Sert Zeolit 250 lt su için yeterlidir. Sudaki PH değerini dengeler. Sudaki kötü kokuları engeller. Sudaki kimyasalları ve sudaki zararlı micro canlıları temizler. 

16,20 ₺ KDV Dahil
18,00 ₺ KDV Dahil

Ti-Sert Aktif Karbon 300 Gr Tatlı su ve tuzlu su kullanımı için uygundur. Yüksek adsorbe özelliği ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Sudaki organik kirlilği yok eder. Sudaki doğal saflığı sağlar. Suyun ph'ına etki etmez. Ürün içerisinde 1 adet karbon filesi hediyedir. 3 ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilmektedir.  

23,40 ₺ KDV Dahil
26,00 ₺ KDV Dahil

Beyaz hassas bio_filtre halkaları Yoğun biyolojik su arıtımı için yüksek kaliteli topaklanmış cam halkalar İç delik çapı 5mm’dir ve bu sayede dış duvar daha kalındır. 


76,50 ₺ KDV Dahil
85,00 ₺ KDV Dahil

Nitratların hızlı bir şekilde yok edilmesi için filtre malzemesi Sadece tatlı su akvaryumları içindir. İstenmeyen alg gelişimini engeller ve yok eder. 250ml (170gr) 9000mg nitratı abzorbe eder. Filtre torbası içindedir. 

58,50 ₺ KDV Dahil
65,00 ₺ KDV Dahil

Fluval C3 Filtre Süngeri (2 Li)

701-14006


36,00 ₺ KDV Dahil
40,00 ₺ KDV Dahil
Fluval C4 Filtre Süngeri (2 Li)
43,20 ₺ KDV Dahil
48,00 ₺ KDV Dahil

Özel bir çeşit turba olan Aquator; bitki bazlı ve granüllü bir pH düzenleyicisidir. %25 humik asit içeriği sayesinde tatlı su akvaryumlarında pH dengeleyicisi olarak kaçınılmaz bir üründür. Suyun rengini belli belirsiz koyultarak süs balıkları için ideal bir tropik yaşam alanı sağlar.

39,60 ₺ KDV Dahil
44,00 ₺ KDV Dahil
1 2 3 >