Kedi Sağlık Ve Bakım Ürünleri çok geniş bir ürün çeşitliliğini barındıran bir kategoridir.Bu kategori içerisinde Kedi Deri Ve Tüy Bakımı, Kedi Göz Ve Kulak Bakımı, Kedi Tüy Toplayıcı Ve Makasları, Kedi Ağız Ve Diş Sağlığı ürünleri,  Kedi Uzaklaştırıcıları, Kedi Pire Ve Kene Tasmaları, Kedi Temizlik Ve Banyo Ürünleri, Kedi Tırnak Bakımı Ürünleri, Kedi Medikal Ürünleri, Kedi Kozmetik Ürünleri, Kedi Vitamin Ve Ek Besinleri, Kedi Tarak Ve Fırçaları çeşitlerini bulabilirsiniz.Yavru kedi bakımı yada yetişkin kedi bakımında ihtiyacınız olacak bütün ürünler burada.

Refreshr Sensitive 20 Adet Temizleme Mendili: Hassas temizleme mendilleri ile kedinizin hassas bölgelerinin bakterilerden arınmış ve temiz kokmasını sağlarsınız. Mendillerin içeriğinde kötü kokuların ekarte eden Byotrol bulunmaktadır.
18,00 ₺ KDV Dahil
20,00 ₺ KDV Dahil
Kediler için sakinleştirici etkinliğe sahip sprey.Kedilerde anksiyete azaltmak ve strese bağlı davranış sorunları azaltmaya yardımcı olur.Özellikle kedilerin doğal olarak oluşan yüz fenomenlerıni taklit eder ve böylece kediler kendini mutlu ve daha az stresli hissedecektir. Sitümüle fenomen ile formüle edilmiştir. 
43,20 ₺ KDV Dahil
48,00 ₺ KDV Dahil

Kedilerin tüylerini yeniden canlandıran %100 bitkisel kedi bakım şampuanı.İnsan ile kedi deri ph ı birbirinden farklıdır.Bu yüzden bebek şampuanı bile kediler için uygun değildir.Kedinizi yıkarken muhakkak kedi şampuanı ile yıkamanız gerekmektedir.

23,37 ₺ KDV Dahil
27,50 ₺ KDV Dahil
Ev içinde Kedi ve / veya Köpeğin yaşadığı ortamlarda, yattıkları, oturdukları ve paylaştıkları alanlardaki; Halı ve koltuk (İpek içerikli alanlar HARİÇ ) , ıslak zemin, parke gibi tüm yıkanabilir yüzeylere uygulanır. Bu alanlara direkt püskürterek Kedi ve Köpeklerin yüzeyde oluşturduğu idrar, kusmuk ve benzeri lekeleri üstün köpük özelliği ile yok eder. 
24,59 ₺
35,00 ₺
Ev içinde Kedinin yaşadığı ortamlarda, Halı, perde ve koltuk (İpek içerikli alanlar HARİÇ ) , ıslak zemin, parke gibi tüm yıkanabilir yüzeylere uygulanır. Bu alanlara direkt püskürterek Kedilerin girmesi istenmeyen; mobilyalardan, ağaçlardan, çöpten, çantalardan, halı ve koltuklardan, Perdelerden istenmeyen yasaklı bölgelerden uzak kalmasını sağlar. Oluşan kötü kokuları Nötralize ederek İçeriğindeki bitkisel yağ özleri ile hijyen oluşturur ve ortamda rahatsız edici bir koku oluşmasına neden olmaz.
36,00 ₺
40,00 ₺
Cat Idea Banyo Fırçası Pembe
42,75 ₺ KDV Dahil
47,50 ₺ KDV Dahil
Catidea Kedi Köpek Fırçası Sarı
39,87 ₺ KDV Dahil
47,50 ₺ KDV Dahil
Cat Idea Banyo Fırçası Yeşil
42,75 ₺ KDV Dahil
47,50 ₺ KDV Dahil
Cat Idea Banyo Fırçası Mavi
42,75 ₺ KDV Dahil
47,50 ₺ KDV Dahil
Tamamen saf ve doğal aromatik olan Gimpet Malt-Soft kedi malt pastası, tüy yumağı oluşumunu önler. Yüksek seviyeli TGOS (trans-galactooligosaccharide) katkılı laktoz türevi, özel altın sarısı bitkisel yağ ve kedinizin bağırsak sağlığı için önemli olan diyet lifler içerir.
16,20 ₺ KDV Dahil
18,00 ₺ KDV Dahil
Pet Love Kedi&Köpek Şampuanı Lime/Misket Limonlu
19,80 ₺
22,00 ₺
Pet Love Kedi&Köpek Şampuanı Ocean Breeze/Okyanus Ferahlığı
19,80 ₺
22,00 ₺

Hem petinizin tüylerini toplarken, hemde ona masaj etkisi yapan bu eldiven aynı zamanda, halı ve koltuklarınızın üzerindeki tüylerin toplanmasını sağlar.

35,00 ₺ KDV Dahil
Yıkanmaktan hoşlanmayan petinizi bu kuru şampuan ile temizleyebilir, daha güzel görünmesini ve kokmasını sağlayabilirsiniz.Bu ürünü genç petleriniz için sıklıkla kullanabilirsiniz.
46,75 ₺ KDV Dahil
55,00 ₺ KDV Dahil

Lion Tüy Toplama Fırçası 22x6,5 CM
Kedi ve köpeklerin dökülen tüylerini toplamak için 22 cm uzunluğunda, iki yüzeyli tüy toplama fırçası. Su ile yıkanarak veya ıslak bir bez ile üzerindeki tüyler alınarak temizlenebilir

14,37 ₺ KDV Dahil
25,00 ₺ KDV Dahil
GimCat Anti-Hairball Duo-Paste, kediniz için sağlıklı bir ödül macunudur.Lezzetli peynir ve doğal, aromatik maltın mükemmel kombinasyonu yutulan ve topaklaşan tüylerin doğal olarak vücuttan atılmasına yardımcı olur ve macunu keyifli bir yiyecek haline getirir.
22,50 ₺ KDV Dahil
25,00 ₺ KDV Dahil
Dış mekan kullanımı için uygun kedi ve köpekleri uzaklaştırıcı jeldir.Uygulandığı bölgeden kedi ve köpekleri uzak tutar.Yağmurdan etkilenmez.Her bir şişe yaklaşık 50m2 lik alanda kedi ve köpeklerin uzak durmasını sağlar.
58,09 ₺ KDV Dahil
76,00 ₺ KDV Dahil
Knot Out Kedi Köpek Kıtık Açıcı Pilli Döner Jiletli
45,17 ₺ KDV Dahil
65,00 ₺ KDV Dahil
Pet Care Kıtık Açıcı Tarak 1025 - 52 H
15,86 ₺ KDV Dahil
25,00 ₺ KDV Dahil

Alerjiye yol açan cansız ve gevşek tüyleri kesmeden kolay ve çabuk alır.

Tüyün üzerindeki ölü tabaka Furminatör'ün paslanmaz çelikten yapılan ağzıyla sıyrılır, tüye en ufak zarar vermeden toplanır.

43,75 ₺ KDV Dahil
62,00 ₺ KDV Dahil
Furminator Köpek Tarağı Small 14,5x6 cm
76,23 ₺
99,00 ₺

Kedi ve Köpek İçin Küçük Tırnak Makası

9,37 ₺ KDV Dahil
12,00 ₺ KDV Dahil
Benc Mate Short Hair Kısa Tüylü Kediler İçin Tüy Tarağı Large
63,01 ₺ KDV Dahil
80,00 ₺ KDV Dahil

Kediler ve köpekler için, istemediğiniz yerlerden uzak durmalarını sağlamak amacıyla özel olarak geliştirilmiş, uzaklaştırıcı spreydir.

* İç ve dış mekan kullanımı için uygundur.

* Petinizin işaretleme amacı ile yaptığı tuvalet kokularını yok ederek bölgeye tekrar tuvalet yapmasını önlemeye yardımcıdır.

* Petinizi, mobilyalardan, ağaçlardan, çöpten, çantalardan, halı ve koltuklardan, istenmeyen yasaklı bölgelerden uzaklaştırır.

* Hızlı sonuç için istenilen bölgeye belirli aralıklarla ve bolca uygulanması gerekmektedir.

63,96 ₺ KDV Dahil
85,00 ₺ KDV Dahil
Kedi ve köpekler için, avuç içine sığabilen ve kolay kullanılan ikili pire tarağı seti.
* Sık dişli pire tarağı ve ince dişli temizleme tarağından oluşan ikili tüy bakım setidir.
* Avuç içine sığabilir, rahatça kavranır ve kullanım kolaylığı sağlar.
21,05 ₺ KDV Dahil
30,00 ₺ KDV Dahil
Kedi ve köpekler için üretilmiştir. Sık yıkanan köpekler için idealdir. İçeriğindeki temizlik elementleri kir ve kokuların kolay yok olmasına yardımcı olur.
40,50 ₺ KDV Dahil
45,00 ₺ KDV Dahil

Köpekleriniz tüylerinin daha sağlıklı ve bakımlı görünmesini sağlaması için özel olarak üretilmiştir bioline vizon yağı ile zenginleştirilmiştir.

Hassas derili köpekler için üretilmiştir. Üstün temizleme yeteneğine sahiptir. Köpeğinizin parlak tüylere sahip olmasına yardımcı olur.

40,50 ₺ KDV Dahil
45,00 ₺ KDV Dahil

Bioline Catnip Sprey, kedi nanesinden yapılmış bir spreydir. Kedinizin oyuncaklarına sıkarak oyun oynamasına teşvik edebilirsiniz.

33,30 ₺ KDV Dahil
37,00 ₺ KDV Dahil

Bioline Kedi Şampuanı 250 Ml

Yavru ve yetişkin kedilerde güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Üstün formülü kedilerin tüy ve deri bakımını yaparak temizlenmesine yardımcı olur. Papatya aroması ile hoş koku ve ferahlık sağlar. Her ne kadar kedileri banyoya alıştırmak zor olsa da bazı kedilerin yıkanmaktan keyif aldıkları bilinmektedir.

40,50 ₺ KDV Dahil
45,00 ₺ KDV Dahil

Bioline Cat Deodorant Sprey, kediler için kullanılabilen deodoranttır. 

Kedinizin tüylerini kokmasını engeller ve temiz bir koku yaymasına yardımcı olur.

54,00 ₺ KDV Dahil
60,00 ₺ KDV Dahil

Kedi ve köpek için, kulak içindeki birikinti ve kirleri temizleyen kokuyu önleyen,kulak temizleme solüsyonudur.Tavşanlar içinde kullanılabilir.

20,87 ₺ KDV Dahil
30,00 ₺ KDV Dahil
Kediler ve köpekler için, özel kokusu sayesinde uzun süre hoş kokmalarını sağlayan, tüylerin parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olan, kuru bakım şampuanı.
33,98 ₺ KDV Dahil
45,00 ₺ KDV Dahil
Bioline Foam Shampoo, Bioline Kedi Ve köpek sudan hoşlanmayan kediler ve köpekler için ideal bir üründür. Bioline kedi ve köpek köpük şampuanı sağlıklı ve hijyenik tüyler için özel olarak üretilmiştir. Köpük formu sayesinde köpeğinizin ve kedinizin tüylerine parlaklık sağlar.
53,09 ₺ KDV Dahil
70,00 ₺ KDV Dahil
Kedi otu özünden filtre edilerek elde edilmiş, %100 bitkisel, önce kedinizin oynama duygularını harekete geçirecek ve daha sonra sakin ve nazik olmasını sağlayacak kedi otu spreyidir. Kedinizin ilgisini çekmek istediğiniz alana ( tırmalama kulesi, paspası, oyuncak fare veya oyuncaklar vb ) püskürtünüz. Kediniz kedi otunun sıkıldığı yerle oynayacaktır.
34,00 ₺ KDV Dahil
40,00 ₺ KDV Dahil

Kedi otu özünden filtre edilerek elde edilmiş, %100 bitkisel, önce kedinizin oynama duygularını harekete geçirecek ve daha sonra sakin ve nazik olmasını sağlayacak kedi otudur.

14,87 ₺ KDV Dahil
17,50 ₺ KDV Dahil
Kediler için, istenmeyen bölgelerden uzak durmaları ve tırmalamasını istemediğiniz alanlara gitmesini önleyebilmeniz için, eğitim amacıyla, özel olarak geliştirilmiş, uzaklaştırıcı spreydir
69,30 ₺ KDV Dahil
77,00 ₺ KDV Dahil
Kedi , köpek ve tüm petler için uygundur. Sulanan gözlerden ötürü oluşan lekelerin temizlenmesinde kullanılmaktadır. Küçük bir parça pamuğa damlatılır ve göz kapağı ve çevresi silinerek temizlenir. Temizlik esnasında kesinlikle göze bastırmayınız ve basınç uygulamayınız damlayı göze kesinlikle damlatmayınız. Ürün 50 ml'dir.
18,01 ₺ KDV Dahil
30,00 ₺ KDV Dahil

Hem köpek hemde kedi için kullanılabilir. Sudan ve yıkanmaktan korkan veya çeşitli sebeplerden ötürü yıkanamayan köpekler ve kediler için çok pratik ve idealdir. Pratik kullanımı sayesinde seyahatler içinde çok kullanışlıdır.

44,19 ₺ KDV Dahil
70,00 ₺ KDV Dahil

Pet tüylerini toplamak için özel yapılmıştır. Her bir ruloda 60 parça yer almaktadır.

19,80 ₺ KDV Dahil
28,00 ₺ KDV Dahil

Kedi otu özünden filtre edilerek elde edilmiş, %100 bitkisel, önce kedinizin oynama duygularını harekete geçirecek ve daha sonra sakin ve nazik olmasını sağlayacak kedi otu spreyidir. 

32,30 ₺ KDV Dahil
38,00 ₺ KDV Dahil

Diş fırçası veya masaj fırçasını parmağınıza takınız , hafifçe ıslattığınız fırça ile kedi veya köpeğinizin dişlerini parmağınıza taktığınız diş fırçasıyla fırçalayanız ve/veya parmağınıza taktığınız masaj fırçasıyla kedi veya köpeğinizin diş etlerine masaj yaparak tartar oluşumunu önleyebilir , bu işlemi Trixie diş macunu ile gerçekleştirerek petinizin ağzının güzel kokmasını sağlayabilirsiniz.

18,02 ₺ KDV Dahil
28,00 ₺ KDV Dahil
Beton, toprak, ağaç, çimenlik alanlar, çiçeklik ve bahçe gibi açık dış mekanlarda, kedi ve köpeklerin idrar yapmasını, koku bırakmasını önleyen uzaklaştıcı jel. Kedi ve köpeklerin hissedebileceği rahatsız edici kokusu sayesinde uygulandığı alandan uzaklaşmalarını sağlar. Yağmur ile etkisini kaybetmez, uzun süre etkilidir.
41,71 ₺ KDV Dahil
55,00 ₺ KDV Dahil

İçerisindeki malt, peynir ve biotin sayesinde hem kedinizin çok severek ve kolayca yiyeceği, hemde çok sağlıklı olacağı bir üründür. Sindirimi destekler ve kedinizin kendisini yalayarak temizlemesi sonucu sindirim sisteminde oluşabilecek tüy topaklarının oluşumunu engeller, söz konusu tüylerin sindirim sistemi dışına kolayca atılmasını sağlar.

32,30 ₺ KDV Dahil
38,00 ₺ KDV Dahil
Ortamdaki organik ve inorganik tüm lekeleri yok eder. Özellikle halı ve koltuklarda kullanılabilir. Evcil hayvanlarınız bazen istemeden evinizdeki eşyalara zarar verebilir bu sebeple üretilen bioline leke çıkarıcı spreybu sorunları ortadan kaldırır.
25,29 ₺ KDV Dahil
40,00 ₺ KDV Dahil

Keneyi kolayca köpeğinizin vücudundan ayırmanızı sağlayacak özel plastik maşa. Kenenin olduğu bölgeyi traş edin , kenenin alt tarafından maşa ile nazikçe kavrayacak şekilde tutun ve keneyi dışarı çekin. 

14,15 ₺ KDV Dahil
20,00 ₺ KDV Dahil
Kedi ve köpekler için üretilmiştir. sık yıkanan köpekler için idealdir. İçeriğindeki temizlik elementleri kir ve kokuların kolay yok olmasına yardımcı olur. Natural şampuan köpekleriniz ve kedileriniz için özel olarak üretilmiştir
112,50 ₺ KDV Dahil
125,00 ₺ KDV Dahil
1 2 3 4 5 6 7 >