En Çok Satılan Ürünler

 

 

Siparişleriniz, banka onayıalındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde (Saat 15:00 a kadar)kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin amazonpetcenter.com  auzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi sizeulaştıracaktır. Hafta sonu cumartesi günü için son kargolama saat'i 11:00 dir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleriimalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimatbilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilikolması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haberverilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olmasıönemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalıolduğumuz kargo şirketleri tarafından anlaşmalı kargo şirketi garantisi ilesize teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyite-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangibirinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta sizeyollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.amazonpetcenter.com on-linealışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanıtanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürünstoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınızürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 10 (on) günbekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez iseyaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

- SiparişEttiğim Ürünler Ne Zaman Kargolanır?

Satış sayfalarında aksi belirtilmedikçe saat 14:00 öncesi siparişleriniz aynı gün kargolanır.

 - Siparişlerinizinkargoya verilip verilmediğini nasıl görebilirsiniz?

Web sitemizden sipariş ettiğiniz tümürünler bekletilmeden en kısa sürede kargolanmaktadır. Üye girişi yaptıktansonra alışveriş yapan müşterilerimiz siparişlerinin son durumunu;

Siparişlerim başlığı altındagörüntüleyebilirler.

Üyeliksiz alışverişlerde; siparişveren müşterilerimizin e-mailine siparişin son durumu e-mail olarakgönderilmektedir. Üyeliksiz alışverişlerde teslimat ve fatura bilgilerinigirdiğiniz alanda siparişinizi takip etmeniz için sistem sizden bir şifregirmenizi istiyor bu şifre ve mail adresinizle üye girişi kısmından sistemegiriş yapıp siparişlerim kısmından siparişlerinizi takipedebilirsiniz 

Siparişlerin büyük çoğunluğusize " Siparişiniz kargolanmıştır " e-maili geldikten 24saat içerisinde kapınıza teslim edilir.

48 saat içinde kargonuzu teslimalmazsanız:

Bulunduğunuz bölgede seçmiş olduğunuzkargo firmasının şubesinin olup olmadığını öğreniniz. Eğer yok ise size enyakın kargo şubesine telefon ile ulaşarak, bulunduğunuz bölgeye hangi günlerdağıtım yaptıklarını öğreniniz.  Kargo firması bulunmayan belde ve köylerehaftanın sadece belli günleri kargo firmalarınca dağıtım yapıldığınıunutmayınız.
Tüm kargolar İstanbul'daki ofislerimizden sevk edilmektedir. Doğu ve GüneydoğuAnadolu, Karadeniz’in bazı bölgeleri ve İç Anadolu'nun uzak kesimlerine kargoaraçları bir günde ulaşamamaktadır. Bu nedenle bu bölgelerde yaşayanmüşterilerimiz kargolarını, e-maili aldıktan 48 saat içinde teslimalamayabilirler.

Yukarıda belirtilen şartlar haricinde, siparişinizin kargolandığına daire-maili aldıktan 3 gün içinde kargonuz size hala teslim edilmediyse derhalbizimle bağlantıya geçiniz.

(212 587 62 55-56 ) 539 236 67 01

 

>Sipariş edilen ürünün kargosununteslim alınmaması

 Alıcılar satın aldıkları ürünlerin kargosunu takip etmekle yükümlüdürler.AmazonPetCenter web sitesi üyelik sayfaları ve e-mail sistemi alıcılarasiparişlerinin hangi aşamada olduğunu aktif olarak takip edebilecekleri birortam sunar. Hafta içi her gün saat 16:00 ya kadar verilen siparişlerin büyükçoğunluğu 24 saat içinde alıcıya teslim edilmek üzere adreslere ulaşmaktadır.Kargo elemanının size ulaşamadığı durumlarda siparişiniz kargo firmasında enfazla 2 iş günü bekletilmekte ve gönderen şubeye geri iade edilmektedir.


Alıcı ihmali nedeni ile bize iade gelen kargo ücretleri alıcıya aittir. Bununharicinde paketin hasarlı, eksik ya da hatalı gönderilmesinden kaynaklanandurumlarda yeniden gönderilecek ürünlerin kargo ücreti firmamıza aittir.

 

> Kargo Ücreti Ne Kadar Tutacak?

Sistem otomatik olarak kargoücretinizi hesaplamaktadır.

75 TL ÜZERİ SİPARİŞLER ÜCRETSİZ KARGOLANIR

Bunun haricinde zaman zaman ücretsizkargo kampanyaları, belli ürünlere özel ücretsiz gönderiler ya da sisteminhesapladığı kargonun dışında alıcının ayrı olarak kargosunu ödemesi gerekürünler olabilmektedir. Tüm bu durumlarda gerek ürün sayfalarında gereksesitenin ana sayfasında gerekli duyurular yapılmaktadır.

 

> Kargonuzu Teslim AlırkenYapılması Gerekenler

Tüm kargoları teslim alırkenöncelikle gözünüzle paketinizi kontrol ediniz. Ezilmiş, zedelenmiş, ıslanmışpaketleri teslim almayınız. Gerekirse kargo görevlisinin yanında paketiniziaçarak kontrol ediniz.

Eğer satın aldığınız ürün zarargörmüşse derhal tutanak tutturunuz. Unutmayınız ki websitemizden satınaldığınız tüm ürünler ücretsiz olarak sigortalanmaktadır. Tutanak tutturulmadanteslim alınan hasarlı ürünler sigorta kapsamı dışına çıkmakta ve telafiedilememektedir.