Exo Terra Teraryumlar İçin Köşe Solucan Kabı (015561228251)

5,00
Marka : Exo Terra
Tedarikçi : Amazon Pet Center
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺185,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺120,00(KDV Dahil)
* ₺15,73 'den başlayan taksitlerle
kargo1

Ağaçlarda yaşamaya alışkın bir çok sürüngen ve amfibi türü nadiren zeminde yiyecek ararlar. Doğal davranışları gereği yiyeceklerini yükseklerde ararlar. Exo Terra Canopy Worm Dish, yükseltilmiş yapısı ve kaçma engelleyen tasarımı ile dilediğiniz yükseklikte yiyecek servis edebilir.

Exo Terra Teraryumlar İçin Köşe Solucan Kabı

Ağaçlarda yaşamaya alışkın bir çok sürüngen ve amfibi türü nadiren zeminde yiyecek ararlar. Doğal davranışları gereği yiyeceklerini yükseklerde ararlar. Exo Terra Canopy Worm Dish, yükseltilmiş yapısı ve kaçma engelleyen tasarımı ile dilediğiniz yükseklikte yiyecek servis edebilir. Basit bir uygulama ile cam üzerinde kullanıma hazır hale gelecektir. Çıkarılabilir yapısı kolay yem ekleme ve temizlik için yardımcı olmaktadır.

Kurtçuklar direk tabana bırakılırsa kolaylıkla zemine kendilerini gömerek saklanabilirler. Genellikle dışarı çıkmanın tehlikeli olduğunu bildikleri için ömürleri taban malzemesi içerisinde son bulur. Bu durumda istenmeyen bakterilerin üremeleri için gerekli şartlar oluşturulmuş olur. Exo Terra Canopy Worm Dish burada devreye girerek bu istenmeyen duruma düşmenizi engellemektedir.

Exo Terra Canopy Worm Dish sürüngenlerin yemeklerini görmelerine olanak sağlayacak şekilde açık tasarlanmıştır ancak bu açıklık kurt ve/veya solucanların kaçmasına imkân vermediği gibi kolay kullanım ve temizlik için iki parçalı üretilmiştir.

Öne çıkan özellikler

Yükseltilmiş kaçma engelli tasarım

Ağaç ve yüksek sever sürüngenlere özel

Tırmanma sever sürüngenlere uygun

Doğal kaya görünümü

Her hangi bir yüksekliğe uygulanabilir

Kolay temizlik

EXO TERRA KÖŞE SOLUCAN KABI

702-PT2825    

Exo Terra PT2825 Canopy Worm Dish

Benzer Ürünler
  • Ürünlere Yorum Yazın 20 Amazon Para Kazanın
     Ürüne Yıldız Verin 20 Amazon Para Kazanın
  • Arkadaşınızı Davet Edin 10 Amazon Para Kazanın
     Arkadaşınıza İlk Alışverişinde 100 Amazon Para Kazandırın