En Çok Satılan Ürünler

   

  Hakkımızda

   

  1988 den 2006 ya 2006’dan bu güne…

   

  Amazonpetcenter, ithalatı, imalatı,olan ürünleri toptan ve perakende üzerinden satış yapmak için kurulmuş,faaliyet süresi içerisinde Türkiye’nin önde gelen perakende mağazalarından biriolmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan Amazonpetcenter, hemperakende hem de sanal ortamda 11 yıldır sizlere en iyi hizmeti sunmak içinsürekli olarak kendini yenilemektedir.

   

  Amazonpetcenter’ın temel prensibi,müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır. Amazonpetcenter,geliştirdiği sistemlerde en iyi hizmetleri kendisine referans alır.Amazonpetcenter bu güne kadar on binlerce müşterisinin siparişini sorunsuzyerine getirmiştir. Pet sektörü içersin de 30 yıl da edindiğimiz tecrübeyi,sevimli dostlarımızın ve sizlerinin istekleri doğrultusunda ihtiyacınız olantüm hizmetleri, bütünleşik ve tek noktadan vermeyi hedeflemektedir.

   

  Amazonpetcenter hızlı ve güvenlialışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir.Amazonpetcenter hedefi istediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve enhızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

   

  Amazonpetcenter’a duyduğunuz güveniçin teşekkür ederiz.

   

  Amazonpetcenter müşteri memnuniyetikonusundaki hassasiyetini arttırarak sürdürecektir.

  Saygılarımızla,


  www.Amazonpetcenter.com