En Çok Satılan Ürünler

 

 İade Politikası 

 

   Almış olduğunuz ürünün tekrar satılabilir özelliğini kayıp etmemişolması şartı ile teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içindeteslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturasını ve iadesebebini içeren bir dilekçe ile bize iletmeniz halinde, iade prosedürüişletilecektir.

 

* İadeedilecek ürünün gıda olması halinde, açılmış / denenmiş / kullanılmış ürünlerkapsamına giren ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
* Akvaryum ürünlerinde su ile temas etmiş ürünler tekrar satılabilirliğinikayıp ettiği için iadesi kabul edilmemektedir.
* Makas, tuvalet gibi hijyen ürünleri, sağlık kapsamına girdiğinden iade ya dadeğişimi kabul edilmemektedir.

 

İade etmekistediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemişolduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası,kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir.Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade Faturası kesilmediğitakdirde tamamlanamayacaktır.

 

Sevkiyat(Kargo) sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınızkargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zararvar ise kargo firmasına hasar tespit tutanağı tutturarak ürünü teslim almayınız.Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerinegetirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Hasar görmüş ve hasar tespit tutanağı olmayan hiç bir ürünün iadesiyapılamaz.

 

Orijinalambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabuledilmez.

 

Müşteriürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımsöz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminleyükümlüdür.

 

Müşterininürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün, iadeadresimize ulaştığı andan itibaren 3 ( üç ) iş günü içerisinde ürün bedeli iadeedilir. Kargo bedeli iade edilmez.

 

Amazonpetcenter.com,üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma,kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslimedildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almama hakkınısaklı tutmaktadır.

 

Ürünmüşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek problemler için, üretici firma /yetkili distribütörlere başvurulabilir. Bunun yanı sıra ürünlerde çıkabilecekproblemler ile ilgili firmamız sizin adınıza her türlü girişimi de üretici veyadistribütör ayağında destekleyecektir.

 

Siparişİptali

 

Yukarıdakişartlara uygun hallerde iade veya iptal edilen ve tarafımızdan kabuledilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

 

Havaleiadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır.Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumdabankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili?İptal Edildi? uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havaleyaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadelerbankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 

www.Amazonpetcenter.com'dan aldığınız her ürün,ithalatçı ve üretici firma garantisi altındadır.