Exo Terra Sürüngen Isıtıcılı Kaya Büyük (015561220040)

4,00
Marka : Exo Terra
Tedarikçi : Amazon Pet Center
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺640,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺480,00(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺60,80 'den başlayan taksitlerle
kargo1

Heat Wave Rock, güneş tarafından ısıtılan taşları taklit eder ( doğada taşlar, ısılarını gün batımından sonra birkaç saat boyunca korurlar ). Özellikle gece saatlerinde, her cins sürüngeninizin metabolizma ve sindirim sistemlerinin ihtiyacı olan ısı regülasyonu için bu ısıtıcı kayayı kullanabilirsiniz.

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Exo Terra Sürüngen Isıtıcılı Kaya Büyük

Exo Terra Heat Wave Rock / Isıtıcılı Sürüngen Kaya Dekoru Büyük Boy 15 Watt

Heat Wave Rock, güneş tarafından ısıtılan taşları taklit eder ( doğada taşlar, ısılarını gün batımından sonra birkaç saat boyunca korurlar ). Özellikle gece saatlerinde, her cins sürüngeninizin metabolizma ve sindirim sistemlerinin ihtiyacı olan ısı regülasyonu için bu ısıtıcı kayayı kullanabilirsiniz.
Özellikleri:

    Kolay temizlenir.

    Doğal ve gerçekçi bir görünüme sahiptir.

    Sürüngenlerin doğal davranışlarını teşvik eder.

    Hazmı kolaylaştırır.

    Elektronik kontrollü ısıtıcıdır.

    Eşit ısı dağılımı sağlar.

    Tamamen kapalı bir sisteme sahiptir.

    Enerji tasarrufu sağlar.

Belirli bir yüzey sıcaklığına ulaştığında veya aşırı ısınma durumunda sürüngen ısıtıcısı otomatik olarak kapanır. Tamamen kapalı bir sistem olduğundan sıcaklığın kayaya eşit olarak dağılması sağlanmıştır.

Ürün özel termal iletken, toksik olmayan reçineden imal edilmiştir. Bu sebeple kolay temizlik ve eşit ısı dağılımı sağlar. Doğal görünümlü Heat Wave Rocks, teraryumunuza boyut kazandıracak gerçekçi bir görünüme sahiptir ve yağmur ormanı ya da çöl teraryumu gibi her çeşit teraryumla uyumludur.
Ölçüleri:

31 cm. x 18 cm.

 

 

Heat Wave Rock

PT2000

Small

5W

15.5 x 10 cm

6” x 4”

PT2002

Medium

10W

15.5 x 15.5 cm

6” x 6”

PT2004

Large

15W

31 x 18 cm

12” x 7”

Elektronik Isıtıcı Kaya

702-PT2004

{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Exo Terra Sürüngen Isıtıcılı Kaya Büyük, Exo, Exo Terra, Exo Terra Sürüngen, Exo Terra Sürüngen Isıtıcılı, Exo Terra Sürüngen Isıtıcılı Kaya, Exo Terra Sürüngen Isıtıcılı Büyük, Exo Terra Sürüngen Kaya, Exo Terra Sürüngen Kaya Büyük, Exo Terra Sürüngen Büyük, Exo Terra Isıtıcılı, Exo Terra Isıtıcılı Kaya, Exo Terra Isıtıcılı Kaya Büyük, Exo Terra Isıtıcılı Büyük, Exo Terra Kaya, Exo Terra Kaya Büyük, Exo Terra Büyük, Exo Sürüngen, Exo Sürüngen Isıtıcılı, Exo Sürüngen Isıtıcılı Kaya, Exo Sürüngen Isıtıcılı Kaya Büyük, Exo Sürüngen Isıtıcılı Büyük, Exo Sürüngen Kaya, Exo Sürüngen Kaya Büyük, Exo Sürüngen Büyük, Exo Isıtıcılı, Exo Isıtıcılı Kaya, Exo Isıtıcılı Kaya Büyük, Exo Isıtıcılı Büyük, Exo Kaya, Exo Kaya Büyük, Exo Büyük, Terra, Terra Sürüngen, Terra Sürüngen Isıtıcılı, Terra Sürüngen Isıtıcılı Kaya, Terra Sürüngen Isıtıcılı Kaya Büyük, Terra Sürüngen Isıtıcılı Büyük, Terra Sürüngen Kaya, Terra Sürüngen Kaya Büyük, Terra Sürüngen Büyük, Terra Isıtıcılı, Terra Isıtıcılı Kaya, Terra Isıtıcılı Kaya Büyük, Terra Isıtıcılı Büyük, Terra Kaya, Terra Kaya Büyük, Terra Büyük, Sürüngen, Sürüngen Isıtıcılı, Sürüngen Isıtıcılı Kaya, Sürüngen Isıtıcılı Kaya Büyük, Sürüngen Isıtıcılı Büyük, Sürüngen Kaya, Sürüngen Kaya Büyük, Sürüngen Büyük, Isıtıcılı, Isıtıcılı Kaya, Isıtıcılı Kaya Büyük, Isıtıcılı Büyük, Kaya, Kaya Büyük, Büyük,