White Balance Filtre Seramiği (Fileli) 350 Gr

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺70,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺56,00(KDV Dahil)
Barkod : 8690989907838

White Balance Filtre Seramiği (Fileli) 350 Gr

Bio Ring silindir yapısı sayesinde dış filtrelerde suyun filtre içine eşit olarak dağılmasını, malzemeler arasındaki boşluk sayesinde su akışının daha rahat olmasını ve maksimum yüzey alanına ulaşmasını sağlar.

Silindirik şekil, tüm filtrenin eşit zamanda ve eşit düzeyde kirlenmesini sağlar. Bu sayede filtre içinde su akışının olmadığı bir bölüm kalmaz ve su tüm filtreyi aynı oranda dolaşır Ayrıca malzeme boyutu itibarı ile iç, dış ve biyolojik filtrelerde kullanım için uygundur

Mikro gözenekli yapısı sayesinde yararlı bakterilerin yuvalanmasını sağlayarak sudaki amonyak ve nitritin biyolojik olarak yok edilmesini sağlar.
Bio Ring her bir halkasında yüksek miktarda gözeneğe sahiptir, bu gözenekler sayesinde faydalı bakterilerin olağanüstü sayılarda üremesine ve yuvalanmasına imkân verir.

Kullanım Şekli:

Kullanmadan önce filitre malzemesini birkaç kez yıkayınız.Filitre içerisinde elyafın altında kalacak şekilde yerleştiriniz. Direk musluk suyu ile yıkamayınız.(Dinlenmiş veya klorsuz su ile yıkayınız) Balık yoğunluğu ve akvaryumun özelliklerine göre 6 ay ve 1 yıl arasında malzemeyi değiştiriniz.Hiçbir zaman aynı anda çok fazla filtre malzemesini değiştirmeyin, bu biyolojik olarak çöküntüye sebep olabilir.Eğer şartlar uygun ise filitre torbası ile kullanmanız filtre malzemesinin efektifliğini arttırır.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR