Royal Canin Babycat Instinctive Konserve 195 Gr 10 Ad

İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺650,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺460,00(KDV Dahil)
Barkod : 32120820

GEL AL NAKİT FİYATI 410 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ

Royal Canin Babycat Instinctive Konserve 195 Gr 10 Ad

Yavru kediler (sütten kesildikten sonra 4 aya kadar) ve laktasyondaki kediler için komple mama (köpük) 1. yaş dönemine giren kedi yavruları için mükEm melce uyarlanmış benzersiz mus kıvamı*, sütten katı gıdaya geçişi kolaylaştırır. İçgüdüsel Tercih Optimum Makro Beslenme Profiline** uygun olarak formüle edilmiş

BABYCAT INSTINCTIVE 10 

1. yaş dönemindeki kedi yavrularının (ve emzirme dönemindeki annelerin) içgüdüsel tercihidir.

İÇİNDEKİLER:

Et ve hayvansal türevler, tahılllar, bitkisel protein ekstratları, bitkisel orjinli türevler, süt ve süt türevleri, bitkisel ve hayvansal yağlar, mineraller, maya.

ORTALAMA ANALİZ:

Protein: %10,5 - Yağ: %5,5 - Kül: %1,8 - Lif: %1. HER KG İÇİN: Vit. A: 9500 IU - Vit. D3: 290 IU - Vit. E: 115 mg. Bakır (bakır sülfat ve bakır şelat): 3,7 mg. 1. yaş dönemine giren kedi yavruları için mükEm melce uyarlanmış benzersiz mus kıvamı*, sütten katı gıdaya geçişi kolaylaştırır. İçgüdüsel Tercih Optimum Makro Beslenme Profiline** uygun olarak formüle edilmiş BABYCAT INSTINCTIVE 10, 1. yaş dönemindeki kedi yavrularının (ve emzirme dönemindeki annelerin) içgüdüsel tercihidir. Doğal Savunma Yavru kedinin doğal savuma mekanizmalarının oluşmasında yardımcıdır. Mannan-oligosakkaritler ve benzersiz bir antioksidan kompleksiyle*** (E ve C vitaminleri, taurin ve lutein)  oluşumunu harekete geçirir.

BESLENME TALİMATI:

Önerilen miktar için beslenme tablosuna bakınız. Oda sıcaklığında servis yapınız. Renklendirici veya koruyucu madde içermez.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR