Facebook
Sera Blackwater Aquatan Akvaryum Su Düzenleyici 100 Ml
Sera Blackwater Aquatan Akvaryum Su Düzenleyici 100 Ml 4001942031400 Sera Akvaryum Sağlık Ürünleri Amazon Pet Center

Sera Blackwater Aquatan Akvaryum Su Düzenleyici 100 Ml (4001942031400)

5,00
Marka : Sera
Tedarikçi : Amazon Pet Center
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺70,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺49,00(KDV Dahil)
Barkod : 4001942031400
₺6,42 'den başlayan taksitlerle
KARGO2021

Sera Blackwater Aquatan 100 Ml

Akvaryum Su Düzenleyici Doğal turba özütü, eser elementler, vitaminler ve hümik asitler içeren su düzenleyicisi. Yumuşak ve hafif asitli sularda yaşayan balıkların bulunduğu suyun yapısını iyileştirir ve bakterilerin, mantarların ve alglerin kontrolsüz olarak gelişmesini engeller.

Sera Blackwater Aquatan, özellikle diskus, neon ve diğer tatlı su balıkları için, tropikal su yapımı ve yosunlara karşı turba özüdür. Sera Blackwater Aquatan, doğal turba özü, eser elementler, vitaminler ve humin asitler içermektedir. Yumuşak ve biraz asidik su seven balıklar için su şartlarını iyileştiren ve istenmeyen bakterileri, mantarları ve yosunları engelleyen ideal bir su düzenleyicidir.

Sera Blackwater Aquatan ile birlikte Sera Aquatan, tropikal görünüme benzeyen bir çevre sağlar. Düzenli olarak kullandığınızda, balıklarınızın rengi doğal ve parlak olur. Sera Blackwater Aquatan, aynı zamanda bitkiler için suyu elverişli konuma getirir ve yosun gelişimini engeller.

Sera Blackwater Aquatan, Bio Protect Formula ile tropik sularda olduğu gibi, musluk suyunu koyulaştırır. Temizler ve balıklara uygun olarak düzenler.Tatlı su akvaryumları için uygundur.

Canlı ve sağlıklı balıklar, karidesler ve kerevetler. Orjinal biyotoplara göre su, renklenmeyi ve doğal davranışları destekler. Ağır metaller hemen bağlanır. PH değerinde değişim olmaz. Düşük ışık alımına bağlı olarak alg gelişimi azalacaktır. Uzun süren su rengi. Son derece ekonomiktir.

Kullanım Talimatı :

Her 50lt. akvaryum suyu için 1 kapak BlackWater ekleyiniz. Dışdaki son kıvrıma kadar doldurunuz 10ml. Kesif bir bulanıklık meydana gelicektir ki buda ürünün etkisini gösterir. Bulanıklık bir kaç saat içinde ortadan kalkacaktır.su koyulaşacak ve temiz olucaktır.

Benzer Ürünler
 • Üye Ol 2000 Para Puan Kazan
  İlk Alışverişinde İndirim Olarak Kullan
 • Arkadaşını Davet Et 200 Puan Kazan
  Alışverişinde İndirim Olarak Kullan
 • Ürüne 5 Yıldız Ver 20 Puan Kazan
  Alışverişinde İndirim Olarak Kullan
 • Ürüne Yorum Yaz 20 Puan Kazan
  Alışverişinde İndirim Olarak Kullan