ProPlan Somon Ve Pirinçli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg

Marka : Pro Plan
İndirim Oranı : %55 İndirim
Fiyat : ₺1.335,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺599,00(KDV Dahil)
Barkod : 7613035417045

GEL AL NAKİT FİYATI 550 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ

ProPlan Somon Ve Pirinçli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg

Büyük ırk köpeklerin beslenmesine uygun olarak geliştirilmiş, somon ve pirinç içeriği ile protein ve karbonhidrat bakımından zengin, yüksek lezzet ve sindirilebilirliğe sahip, yetişkin kuru köpek mamasıdır.

ProPlan Adult Large Athletic Opti Derma

* Büyük ırk köpeklerin enerji ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak amacıyla özel olarak formüle edilmiştir. * Gerçek somon etinden sağlanan seçilmiş protein içeriği, zenginleştirilmiş optimal protein ve kalori oranı ile güçlü, sağlıklı kas yapısını destekler. * Herhangi bir alerji riskini azaltabilmek için daha az allerjen olarak bilinen somon eti, pirinç ve mısır kullanılmıştır. * İçeriğindeki gerçek somon etinin sağladığı yüksek kalitedeki proteinler gıdaya bağlı oluşabilecek herhangi bir hassasiyet riskini minimuma indiririr ve antikor gelişimini artırır. * İçerdiği selenyum, E vitamini, C vitamini ve beta karoten gibi güçlü antioksidanlar tam ve dengeli bir beslenme sağlar, bağışıklık sitemini destekler ve vücutta serbest radikallerin zararlı etkilerinin azalmasını sağlar. * Yüksek kalitede yağ, protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde sindirilemeyen besin miktarı azalır. Bu sayede bağırsağın alt kısımlarına ulaşan az miktarda içerik sayesinde dışkı ve gaz miktarında azalma olur. * Sindirim sistemi hücrelerinin beslenmesini sağlayan glutamin amino asidi ve diğer besleyiciler sağlıklı bir sindirim sistemi oluşmasını destekler. * Vitamin A, linoleik asit ve çinko ile daha iyi deri elastikiyeti sağlar. * Omega 3, omega 6 ve E vitamini kaynağı olan esansiyel balık yağları daha parlak ve sağlıklı tüy oluşumunu destekler. * Protein kaynağı olarak somon, mısır ve pirinç kullanılarak deri ve sindirim sisteminde oluşabilecek hassasiyet riski azaltılmıştır. * Optimum düzeydeki, kalsiyum, fosfor ve D vitamini sayesinde daha güçlü kemik ve diş gelişimini destekler. * Doğal glukozamin kaynağı ile güçlü kemikler ve sağlıklı eklem oluşumu sağlar. Diş ve diş etlerinde plak ve tartar birikimini azaltarak ağız sağlığının korunmasına yardımcı olur. * Yüksek orandaki omega 3 içeriği ileri daha sağlıklı eklem ve kıkırdak oluşumu ve bu sayede hareket kolaylığı sağlar.

ProPlan Adult Large Athletic Opti Derma Mamanın İçeriği;

Somon balığı (%15,00), mısır, pirinç (% 14,00), kurutulmuş somon proteini, mısır gluteni unu, hayvansal yağlar, mısır grizi, soya unu, sakatat, kurutulmuş pancar küspesi, kurutulmuş yumurta, mineraller, kurutulmuş hindiba kökü, balık yağı, soya fasülyesi yağı. Mamanın Analizi; Ham protein % 27,00, ham yağ % 17,00, ham selüloz % 3,50, inorganik madde % 7,50, vitamin A 32.000 IU/kg, vitamin D3 1040 IU/kg, vitamin E 550 mg/kg, vitamin C 140 mg/kg, demir sülfat monohidrat 273 mg/kg, kalsiyum iyodat 3,50 mg/kg, bakır sülfat pentahidrat 54 mg/kg, mangan sülfat monohidrat 130 mg/kg, çinko sülfat monohidrat 460 mg/kg, sodyum selenit 0,32 mg/kg.

* Köpeğinize ilk kez bu üründen veriyorsanız, başlangıçta 2 hafta boyunca alışık olduğu besinlerle karıştırarak veriniz. * Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, köpeğinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir. Yukarıdaki miktarlar optimal vücut ağırlığı sağlamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabilir veya azaltılabilir. * Kuru, serin, böcek ve haşereden uzak bir yerde ve paketin ağzı kapalı olarak saklayınız. * Genel kural olarak, kuru mama ile birlikte taze içme suyu verilmelidir.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR