ProPlan Puppy Robust Tavuklu Yavru Köpek Maması 12 Kg

Marka : Pro Plan
İndirim Oranı : %61 İndirim
Fiyat : ₺1.240,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺484,50(KDV Dahil)
Barkod : 7613035120341

GEL AL NAKİT FİYATI 455 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ

Pro Plan Large Breed Tavuklu Büyük Irk Köpek Maması 12 Kg

Büyük ırk yavru köpekler için tavuklu pirinçli mama Uygun bir protein ve yağ seviyeleri ile birlikte L- Karnitin ile formüle edilmiş OPTISTART ® ile PRO PLAN ® PUPPY LARGE Breed ROBUST ve büyük ırk yavru köpeklerin düşük metabolizma hızı telafi etmek için yağsız vücut kitlesi korumaya yardımcı olacak şekilde sunulmaktadır.

Pro Plan İri Irk Yetişkin Köpekler İçin Tavuklu ve Pirinçli Köpek Maması daha güçlü eklemler ve kasların oluşmasına ve korunmasına yardımcı olur. Pro Plan Large Breed köpek Maması PRO PLAN İri Irk Yetişkin Köpekler İçin Tavuklu ve Pirinçli Köpek Maması doğal glikozamin ve kondratin sülfat içeriği ile güçlü eklemlerin oluşumunu ve birincil içeriği olan gerçek tavuk eti ile güçlü kas oluşumunu sağlar. Optimum düzeydeki kalsiyum, fosfor ve D vitamini gibi içerikler sayesinde daha güçlü kemik ve daha sağlıklı diş gelişimine destek olmaktadır.

Diş ve diş etlerinde plak ve tartar birikiminin azalmasını sağlayarak genel olarak ağız sağlığına destek sağlar. Doğal glukozamin kaynakları sayesinde iri ırk yetişkin köpeklerde daha güçlü ve sağlıklı eklem oluşumunu destekler.

Yüksek sindirilebilir protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde besinlerin daha kolay sindirilebilirliğini ve optimal düzeyde emilimini sağlar. Böylelikle bağırsağın alt kısımlarına ulaşan az miktarda içerik sayesinde, dışkı ve gaz miktarında azalma olur. Sindirim sistemi hücrelerinin beslenmesini sağlayan glutamin amino asidi ve diğer besleyiciler ile daha sağlıklı bir sindirim sistemi için destek sağlar.

Vitamin E, C, selenyum ve beta karoten sayesinde daha güçlü antioksidan koruma sağlayarak bağışıklık sistemini destekler ve vücutta serbest radikallerin zararlı etkilerini hızla azaltır. Tavuktan gelen yüksek kalitedeki protein sayesinde antikor gelişimini arttırır. Protein ve yağ oranının uygun dengesi sayesinde bağışıklık sisteminin etkinliğinin sürdürülmesine destek sağlar. Tavuktan gelen yüksek kaliteli protein ve artırılmış linoleik asit, vitamin A ve çinko sayesinde daha sağlıklı ve daha iyi deri elastikiyeti sağlar. Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri sayesinde daha parlak ve sağlıklı tüylerin oluşumunu sağlar.

Analiz :

Ham Protein %26 (En Az), Ham Yağ %12-18 (En Az – En Çok), Ham Selüloz % 4,5 (En Çok), Ham Kül %7,5 (En Çok), Su %12 (En Çok), HCI’de Çözünmeyen Kül %0,8 (En Çok), Linoleik Asit %1,3 (En Az), Kalsiyum %1 (En Az), Fosfor %0,8 (En Az), Selenyum 0,30 mg/kg, Vitamin A15000 İÜ/kg (En Az), Vitamin E 460 İU/kg, Askorbik Asit 70 mg/kg

İçerik:

Tavuk Eti, Pirinç, Buğday, Kümes Hayvanı Türevleri, Mısır, Mısır Glüten Unu, Bezelye Lifi, Karışık Tokoferollerle Korunmuş Sığır Yağı, Balık Unu, Arpa, Tavuk Sakatatı, Yumurta Ürünü, Kalsiyum Fosfat, Tuz, Potasyum Klorür, Potasyum Sitrat, L-Lizin, Vitamin E Takviyesi, Çinko Sülfat, Askorbik Asit (C vitamini Kaynağı), Vitamin A Takviyesi, Kalsiyum Karbonat, Bakır Sülfat, Kalsiyum Pantotenat, Vitamin B-12 Takviyesi, Vitamin D Takviyesi, Menodion Sodyum Bisülfit Kompleksi (Vitamin K Aktivitesi Kaynağı), Folik Asit, Biyotin, Sodyum Selenit

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR