Facebook

İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat

Amacımız siparişlerinizi en hızlı şekilde size ulaştırmaktır.
Saat 11:00'a kadar verilen siparişler Aynı Gün, 11:00'dan sonra verilen siparişler Ertesi Gün adresinize teslim edilir. Kuryelerimiz 12:00-22:00 saatleri arasında teslimat yapmaktadır.
Siparişleriniz verirken AMAZON EXPRESS seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz seçtiğiniz kargo firmasına verilecektir.
Resmi tatil,Pazar Günleri,Bayram Günleri ve sokağa çıkma yasağı olan günlerde Aynı Gün Teslimat hizmeti takip eden ilk iş gününde kuryeye verilir.
Hizmet dışında kalan bölge listesi aşağıdadır. Bu Bölgeler harici İstanbul'un Tüm Mahallerine AMAZON EXPRESS ile gönderim yapılmaktadır.
Hizmet ile ilgili gönderim bölgeleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize 0 530 096 84 54 WhatsApp ya da Telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

AMAZON EXPRESS HİZMET KAPSAMI ALANI DIŞINDA KALAN BÖLGELER

Adalar-Arnavutköy-Silivri-Şile-Çatalca

BEYKOZ   (Aşağıda isimleri bulunan Yerler)

İshaklı-Kılıçlı-Bozhane-Göllü-Riva-Anadolu Feneri-Cumhuriyet-Öğümce-Paşamandıra-Mahmut Şevket Paşa-Alibahadır-Poyrazköy-Anadolu Kavağı-Akbaba Köyü-Kaynarca-Dereseki Köyü-Örnekköy-Elmalı-Zerzevatçı-Polonezköy-Görele-Çengeldere-Yavuz Selim-Çiftlik-Fatih

BÜYÜKÇEKMECE    (Aşağıda İsimleri Bulunan Yerler)

Celaliye-Kamiloba-Kumburgaz-Yenimahalle-Bahçelievler-Türkoba-Murat Çeşme-Ahmediye

ÇEKMEKÖY      (Aşağıda İsimleri Bulunan Yerler)

Alemdağ-Nişantepe-Çatalmeşe-Reşadiye-Ömerli-Hüseyinli-Sırapınar-Koçullu

EYÜPSULTAN      (Aşağıda İsimleri Bulunan Yerler)

Akpınar-Ağaçlı-Çiftalan-İhsaniye-Işıklar-Odayeri-Mithatpaşa-Göktürk-Pirinççi-Mimar Sinan

PENDİK       (Aşağıda İsimleri Bulunan Yerler)

Kurtdoğmuş-Kurla Köyü-Emirli Köyü-Ballıca-Göçbeyli

SANCAKTEPE    (Aşağıda İsimleri Bulunan Yerler)

Paşaköy-Hilal-Mevlana-Yunus Emre

SARIYER     (Aşağıda İsimleri Bulunan Yerler)

Rumeli Kavağı-Zekeriyaköy-Kazım Karabekir Paşa-Bahçeköy Yeni Mahalle-Bahçeköy Merkez-Bahçeköy Kemer Mahallesi-Garipçe-Rumelifeneri Köyü-Demirciköy-Kumköy-Uskumruköy-Gümüşdere-Kısırkaya

Şu an dağıtımımız olmayan bu bölgelerden verilebilecek olası yanlış siparişleriniz anlaşmalı diğer kargolarımız ile standart gönderim olarak gönderilecektir.