Ever Clean Extra Strong Ekstra Güçlü Kokulu Kedi Kumu 6 Lt

Marka : Ever Clean
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺275,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺225,00(KDV Dahil)
Barkod : 5060255492185

GEL AL NAKİT FİYATI 195 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ

Ever Clean Extra Strong Kokulu Topaklaşan Kedi Kumu 6 L

Kediler için ekstra koku gideren karbon plus formülü ve pati ile aktifleşen özel parfümlü ile ferahlık sağlayan, ekstra güçlü topaklaşan, hipoallerjenik kedi kumu Kediler için özel formüle edilmiş, ferahlık sağlayıcı, pati ile aktifleşen, özel koku formüllü kedi kumu.

İçerdiği özel ferahlık kokusu, kumun nem ile temas etmesi halinde yayılmaya başlar ve böylece sadece ihtiyaç duyulduğu anlarda ortaya çıkar.

Özel ferahlık veren kokusu sayesinde sık sık kum değiştirme ihtiyacı ortadan kalkmaktadır. * Pati ile aktifleşen özel koku formüllüdür.

Geliştirilmiş amonyak kontrollü formülü ile 30 gün boyunca tazeliği korumaktadır.

Ever Clean Extra Strength Scented kum sayesinde sıradışı topaklanma ve emilim etkisi idrarın kum kutusunun dibine ulaşarak kötü kokuların oluşmasını önlemektedir. * Kum kabında bulunan sıvı ve katı atıkların toplanması, her zaman temiz bir görüntü ve koku oluşumunu sağlamaktadır.

Ever Clean Extra Strength Scented saf, güvenli ve yüksek kaliteli birinci sınıf hammaddeler kullanılarak hazırlanmış bir üründür. * Ever Clean Extra Strength Scented % 99 oranında tozsuz ve hipoallerjeniktir. * Ever Clean Extra Strength Scented kedi kumu diğer kedi kumlarına oranla daha az miktarda atık üretmektedir. Ever Clean Extra Strong Karbon Plus Formülü Özellikleri;

İçeriği oluşturulurken kullanılan karbon özel aktifleştirilmiş karbondur. * Aktifleştirme karbonun yaklaşık 1000 derece ısıda oksijensiz ortamda buhar ya da karbondioksitin ısıtılması ile gerçekleşmektedir. * Bu işlemler karbona eşsiz bir mikroyapı kazandırarak yüzeyinde porlar oluşumunu sağlamaktadır. * Oluşan bu porlar sayesinde koku emilimi ve hapsedilmesi üzerine üstün bir etkiye sahiptir.

Karbon, organik bazı kokular için bir mıknatıs görevindedir ve koku partiküllerini tutmaktadır. * 5 gr lık bir karbon bir futbol sahası büyüklüğünde koku emilim yüzeyinde sahiptir. * Koku etkenleri kaynaklı bakteriyel üremelerin önlenmesi için antimikrobiyel ajanlar da ürüne eklenmiştir.

Kumun İçeriği;

Bentonit kumu, aktifleştirilmiş karbon, boratlar, doğal koku zeolit kristali yada sedir bitkisi. Ürünün Kullanım Şekli; * Kum kabına 7 cm yüksekliğinde doldurunuz. * Günlük olarak katı atık maddeleri ve topaklanmış kumu bir kürek yardımıyla temizleyiniz ve kumu karıştırınız. * Eksilen kumu ilave ediniz. * Haftada bir kez kumun tamamını dökerek kum kabını temizleyiniz.

Benzer Ürünler
Etiketler
5060255492185,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR