Eurogold Kızıl Dal Darı 5 li 6 AD 32108040 Euro Gold Kuş Krakerleri Amazon Pet Center
Eurogold Kızıl Dal Darı 5 li 6 AD 32108040 Euro Gold Kuş Krakerleri Amazon Pet Center

Eurogold Kızıl Dal Darı 5 li 6 AD (32108040)

5,00
Marka : Euro Gold
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺138,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺96,60(KDV Dahil)
Barkod : 32108040
₺12,67 'den başlayan taksitlerle

Eurogold Kızıl Dal Darı 5 li 6 AD

Kutuda 5 adet dal darı, Katkı maddesi, renklendirici, tatlandırıcı içermez. Magnezyum ve fosfor kaynağıdır. Sinir sistemi, tendonlar, deri ve tırnaklar için yüksek silika içerir.

Bir çok diğer tohuma göre yağ oranı düşüktür. Kızıl dal darılar, sarı dal darılara göre 3 kat daha fazla besin değerine sahiptirler. Kırmızı dal darılar Muhabbet kuşları, finçler, kanaryalar, sultan papağanları, cennet papağanları, papağanlar gibi bir çok kuş tarafından sevilmektedir.

Finç, kanarya, paraket, muhabbet kuşu ve küçük papağanlar gibi kuşlar bu doğal ödülü çok severler. Dal darı kuşlarınızın mutlu sağlıklı ve de meşgul kalmasına yardımcı olur. Dal darı tüm kafes kuşları tarafından sevilen mükEm mel bir protein ve enerji kaynağıdır.

Kuşunuzun tutup tohumları yiyebilmesi açısından en doğru boyutlarda paketlenmiştir ve aynı zamanda kafeste sıkılan kuşların doğal hareketlerini yaparak eğlenceli vakitler geçirmesini sağlar.

Besleme talimatları :

Dal darı yı kafesin içinde kuşunuzun kolay erişebileceği bir noktaya koyun. Tohumlar bittikçe yenileyin, sürekli temiz su ile birlikte verin. Kutuda 5 adet dal darı,