Facebook

Catit Magic Blue Jumbo Kedi Tuvaleti 57x46x43cm (022517440711)

5,00
Marka : Catit
Tedarikçi : Amazon Pet Center
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺430,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺301,00(KDV Dahil)
Barkod : 022517440711
₺39,46 'den başlayan taksitlerle
KARGO

Catit Magic Blue Jumbo Kedi Tuvaleti 57x46x43cm

Catit Magic Blue Litter Box, kedi idrarında bulunan tehlikeli amonyak gazlarıyla mücadele ederken mahremiyet sağlayan en uygun hava filtrelemesini sağlar.

Kaput, kutunun içindeki amonyağı yakalar - ön kapıyı çıkarmayı seçseniz bile - Sihirli Mavi filtre pedlerinin gazları çok daha kolay ve etkili bir şekilde Emmesi ve etkisiz hale getirmesini sağlar.

Çöp kutusunun yükseltilmiş arka tasarımı, idrar veya püskürtme sızıntılarını önler ve üst kapak katlanır ve önden arkaya her bir köşeye kolay erişim sağlar. Ön kapının özel açma mekanizması, pençelerin veya kuyrukların yakalanmasını önlemek için dışarıya ve yukarıya doğru kaldırılmasını sağlar ve çöp kutusunun nötr duo tonu renk paleti, herhangi bir oda dekoruna sığmasını sağlar.

Catit Magic Blue Çöp Kutusu iki boyutta mevcuttur - normal ve jumbo. Her iki boyut da rahatça geniştir, ancak Jumbo'nun geniş gövdesi daha büyük ırklar için ya da daha büyük bir çöp kutusunu tercih eden kediler için idealdir. Temizlemek için kolay sökülüp takılabilen Catit Magic Blue Litter Box, ücretsiz Magic Blue Cartridge (ayrı olarak satılan yedek kartuş) içerir ve ekstra güvenlik için kolay taşıma ve sürgü kilitleri için taşıma kulpuna sahiptir.

Temel Özellikler:

Free Magic Blue Cartridge: kötü kokuları etkisiz hale getirmeye yardımcı olur Yükseltilmiş arka tasarım: sızıntıları önlemeye yardımcı olur Flip-up üst kapak: kolay scooping erişilebilirlik sağlar Kedi dostu ön kapı: özel açma mekanizması, pençelerin veya kuyrukların yakalanmasını önler Taşıma kolu Ekstra güvenlik için kaydırıcı kilitlenir

Ölçüler: 57 (uzunluk) x 46.5 (yükseklik) x 43 (genişlik) cm

Benzer Ürünler
 • Üye Ol 2000 Para Puan Kazan
  İlk Alışverişinde İndirim Olarak Kullan
 • Arkadaşını Davet Et 200 Puan Kazan
  Alışverişinde İndirim Olarak Kullan
 • Ürüne 5 Yıldız Ver 20 Puan Kazan
  Alışverişinde İndirim Olarak Kullan
 • Ürüne Yorum Yaz 20 Puan Kazan
  Alışverişinde İndirim Olarak Kullan