Pet Active,Vitalidog,Köpekler İçin Multivitamin 150 adet
Pet Active,Vitalidog,Köpekler İçin Multivitamin 150 adet

BIO PetActive Vitalidog 14 Vitaminli Köpek Multivitamin Tableti (150'li) (8698931092014)

5,00
Marka : Pet Active
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺40,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺36,00(KDV Dahil)
Barkod : 8698931092014
₺4,72 'den başlayan taksitlerle

BIO PetActive Vitalidog 14 Vitaminli Köpek Multivitamin Tableti (150'li)

Yavru ve yetişkin köpeklerin sağlıklı gelişimini destekleyen ve koruyan vitamin karışımıdır.Köpeğinizin ihtiyaç duyduğu vitaminleri sağlayarak tüylerinin parlak görünümde olmasına yardım olur ve stresten korur.Hamile köpeklerin gebelik dönemlerini sorunsuz geçirmelerini sağlar.

Yavru köpeklerin sağlıklı büyümelerinde destekleyici olur.Yaşlı köpeklerin artan vitamin ihtiyaçlarını karşılar. A vitamini, dostumuzun cildinde meydana gelebilecek kuruluk, sertleşme ve kaşıntının azaltılmasına yardımcı olur; hastalık ve kimyasalların zararlarına karşı onu korur. E vitamini, kalp-damar, göz ve sinirsel hastalıklar ve daha birçokları gibi yaşlanmadan ve stresten kaynaklanan hastalıklardan korunmasına yardımcı olur.

Vitamin B9, Folik Asit, köpeklerin özellikle gebelik dönemlerinde ihtiyaç duydukları bir vitamindir. Gebelik öncesi dönemde de düzenli kullanıldığı takdirde anne karnındaki yavruların sağlıklı gelişimini destekler. Vitamin B5, Pantotenik Asit, anti-stres vitaminidir. Yeterli miktarda günlük B5 Vitamini alamayan sevimli dostumuz enfeksiyonlarla mücadele edemez. Vitamin H, Biotin, tüm hayvan dostlarının baş etmekte en çok zorlandığı konu olan tüy dökülmesi sorunuyla mücadele etmemizde bize ve köpeğimize yardımcı olan çok önemli bir vitamindir. Biotin sayesinde köpeğimiz o hayran olduğumuz sağlıkla parlayan ve dökülmeyen tüylere sahip olacaktır.

İçindekiler :

İnaktif bira mayası,pirinç kepeği,peyniraltı suyu tozu.

Kullanma Talimatları :

Vitamin ihtiyacını karşılamak amacıyla köpeklerin her 10 kg. canlı ağırlığı için 2gr. hesaplanarak yemlerine ilave edilir.1 tablet 0.5 gr. Uyarılar : Sadece hayvan sağlığında kullanılır. Bu bir ilaç değil sadece yem katkısıdır. Tedavi amaçlı kullanılmaz.