Benc Mate Long Hair Uzun Tüylü  Kediler İçin Tüy Tarağı L 1677001415400 Benc Mate Kedi Tarak Ve Fırçaları Amazon Pet Center
Benc Mate Long Hair Uzun Tüylü  Kediler İçin Tüy Tarağı L 1677001415400 Benc Mate Kedi Tarak Ve Fırçaları Amazon Pet Center

Benc Mate Long Hair Uzun Tüylü Kediler İçin Tüy Tarağı L (1677001415400)

4,00
Marka : Benc Mate
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺90,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺68,00(KDV Dahil)
Barkod : 1677001415400
₺8,92 'den başlayan taksitlerle

Benc Mate Long Hair Uzun Tüylü Kediler İçin Tüy Tarağı L

Kediler için, dökülmek üzere olan ölü tüyleri temizleyerek, keyifli bir masaj etkisi ile genel tüy bakımını sağlayan, 15 cm uzunluğunda, çelik uçlu, sık dişli tüy bakım tarağıdır.

* Kedinizin üzerinde bulunan sağlıklı tüylerin uzamasını engelleyen ölü tüylerin kolayca toplanmasını sağlar.

* Tüy dökülmesini % 90'a kadar azaltır.

* Masaj etkisi ile kan dolaşımını hızlandırır ve sağlıklı canlı parlak tüylerin gelişimine yardımcı olur.

* 6,7 cm genişliğinde sık dişli, paslanmaz çelik ucu bulunmaktadır.

* Üst kısımda bulunan düğmeye basıldığında, tarak üzerindeki tüylerin kolayca temizlenmesine yardımcı olur.* Kauçuk tutma sapı ergonomik bir kullanım sağlar.

Kullanım Şekli:

Köpeğinizin veya kedinizin kürkü temiz ve TAMAMEN KURU olmalıdır. En iyi neticeyi almak için köpeğinizi veya kedinizi yıkayıp kuruttuktan hemen sonra kullanmanızı öneririz.benc Mate Tüy Alıcı çok bol miktarda kıl çıkaracağı için köpeğinizi, ya da kedinizi temizlemesi kolay bir alana alınız.

Aletin dişleri ve kenarı köpeğinizin veya kedinizin kürkü ile açı yapacak şekilde Benc Mate Tüy Alıcı’yı hayvanınızın kürkünün üzerinde kıllarının büyüme yönünde NAZİKÇE çekerek tarayınızBenc Mate Tüy Alıcı’yı saç fırçası gibi kullanınız.

Aleti hayvanınızın cildinden uzaklaşan ve yukarı doğru hareketlerle kullanınız. Aleti hayvanınızın kürkü üzerinde nazikçe ve boydan boya hareket ettiriniz. Aynı bölgede üst üste birkaç kez tarama yapmayınız, hayvanınızın cildini tahriş edebilirsiniz.

Hayvanınızın hassas bölgelerinin (mide, bacaklar, cinsel organlar, anüs) çevresinde özellikle dikkatli olunuz.Hayvanınızın kürkünü tararken ÇOK FAZLA AĞIRLIK VE BASINÇ UYGULAMAYINIZ.Derinlemesine ve sert bir tarama hayvanınızın cildinin kızarmasına ve tahriş olmasına neden olabilir.

Hassas cildli hayvanların cildi hafif bir taramada bile yanabilir.

Eğer hayvanınızın cildinde herhangi bir kırmızılık, veya tahriş olmuş bölgeler görürseniz, bunlar geçene kadar aleti kullanmayınız.