Beaphar Anti Septik Yara Merhemi 30 Ml
Beaphar Anti Septik Yara Merhemi 30 Ml

Beaphar Anti Septik Yara Merhemi 30 Ml (8711231119783)

5,00
Marka : Beaphar
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺65,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺58,50(KDV Dahil)
Barkod : 8711231119783
₺7,67 'den başlayan taksitlerle

Beaphar Anti Septik Yara Merhemi 30 Ml

İçerisindeki Calendulabitkisi sayesinde yaralarıntedavisini destekler. Beaphar woun ointment yüzeysel deri yaralarının, kurumuş ve çatlamış ciltlerin onarımında kullanılır. Ayrıca kuşların yüzlerindeki pullanma için tedavi edici özelliğe sahiptir.Merhemyatıştırıcı etkisi olan calendula bitkisi (yara tedavisini destekler) ile formüle edilmiştir. Ayrıca içerisinde nemlendirici etkisinin yanı sıra böcek ısırığı ve tahriş olmuş ciltlerin rahatlatıcı etkisi olan aloevera bulunmaktadır

. Kullanım Talimatı:

Yaralar ve böcek ısırıkları için: Dikkatle evcil hayvanınızın ö bölgedeki tüylerini kesip, ılık suyla yara veya tahriş olan bölgenin çevresindeki tüyleri hafifçe temizleyin, ellerinizi temizledikten sonra merhemi günde 2-4 kere cilt düzelene kadar uygulayın.

Pullu cilt için:Uygulama öncesi cilt yüzeyinin temiz olduğundan emin olun. Daha sonra altı gün boyunca günde bir defa problemli bölgeye uygulayın. Önlemler: Hayvan kullanımı içindir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Kullandıktan sonra ellerinizi yıkayın.