Royal Canin Pomeranian Yetişkin Köpek Maması 3 Kg

İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : ₺670,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺445,00(KDV Dahil)
Barkod : 3182550908450

GEL AL NAKİT FİYATI 405 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ

Royal Canin Pomeranian Yetişkin Köpek Maması 3 Kg

Pomerian ırkı köpeklerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formüle edilmiş özel ırk mamasıdır. Özellikle Pomeranian ırkının sık yaşadığı eklem sorunlarının önlenebilmesi için kemik ve eklem sağlığını destekleyen dengeli mineral içeriğinin yanı sıra zenginleştirilmiş EPA ve DHA içermektedir.
8 aylıktan büyük yetişkin ve yaşlı Pomeranian ırkı köpeklerin kullanımına uygundur.
EPA, DHA ve hodan yağı ile zenginleştirilmiş içeriği ırkın bol tüylü kürkünün daha sağlıklı ve parlak görünümde olmasını sağlar.
Mamanın tanecikleri özel şekli, boyutu ve içeriği ile Pomeranian'ların ağız ve diş sağlığının korunmasına yardımcı olur. Kalsiyum şelatları sayesinde tartar oluşumunu önler.
Irkın çene yapısına uygun olan küçük tanecikler çiğnemeyi kolaylaştırır.
Sindirilebilirliği yüksek protein kaynakları (L.İ.P) kullanılarak hazırlanmıştır.
Dengeli lif oranı sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar. Mamanın içeriğinde bulunan FOS sindirim sistemi florasını dengeler.
Eklem ve kas sağlığını destekleyen hayvansal kaynaklardan elde edilen glukozamin ve kondroitin içermektedir.
Pomeranian Mamasının İçeriği;
Mısır, kurutulmuş kümes hayvanları proteinleri, hayvansal yağlar, buğday unu, mısır glüten, hidrolize hayvansal proteinler, bitkisel lifler, balık yağı, hindiba posası, mineraller, soya yağı, fisilyum kabuğu ve tohumları, FOS (frukto oligo sakkaritler), hodan yağı, hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar (glukozamin kaynağı), kadife çiçeği özü (lutein kaynağı), hidrolize kıkırdak (kondroitin kaynağı).
Analizi;
Protein % 26, yağ % 16, kül % 5,4, diyetsel lif % 1,6, EPA/DHA 4 gr, vitamin A 29.500 IU, vitamin D3 800 IU, demir 41 mg, iyot 4,1 mg, bakır 13 mg, manganez 54, çinko 136 mg, selenyum 0,09 mg.
Günlük Kuru Köpek Maması Beslenme Tavsiyesi;
Pomerian ırkı köpeklerin beslenmesi için önerilen günlük beslenme miktarı köpeğin vücut ağırlığına göre belirlenmelidir. Bu amaçla paket üzerinde bulunan tabloya bakılarak verilecek kuru mama miktarının belirlenmesi tavsiye edilmektedir.
Genel kural olarak, kuru mama ile birlikte taze içme suyu verilmelidir.
Köpeğiniz için en uygun beslenme miktarını belirlemek için Veteriner hekiminize danışınız.
Mama paketini kuru, serin, böcek ve haşereden uzak bir yerde ve ağzı kapalı olarak saklayınız.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR