ProPlan Puppy Kuzu Etli Köpek Maması 3 Kg

Marka : Pro Plan
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺665,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺465,00(KDV Dahil)
Barkod : 7613035214811

GEL AL NAKİT FİYATI 435 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ

ProPlan Puppy Kuzu Etli Köpek Maması 3 Kg

Propolan Kuzu Etli Yavru Köpek Maması Hassas yavru köpekler için kuzu etli kuru mama Hassas sindirim sistemi ile yavru köpekleriniz için tam gıdadır. Sindirimi yüksek yumurta, doğal kil, bağırsak sağlığı için lif karışımı ve özel bir pro-digest formülü ile üretilir. Yumurta, kil ve sindirime duyarlı maddelerle sindirim sistemi korumasını sağlar.

İçeriğindeki liflerden oluşan özel bir karışımla dışkı kalitesini destekler. Sindirimi yüksek yumurta, doğal kil, bağırsak sağlığı için lif karışımı ve özel bir pro-digest formülü ile üretilir.Hassas sindirim sistemi ile yavru köpekleriniz için tam gıdadır.

Pro Plan Puppy Sensitive Digestion Lamb Rice

Annenin ilk sütünde bulunan Kolostrum ve anne sütünün bağışıklığa etkisi düşünülerek formüle edilmiştir. Bu durum da Yavruyu hastalıklara karşı direncinin artmasına yardımcı olur. Yumurta, kil ve sindirime duyarlı maddelerle sindirim sistemi korumasını sağlar. İçeriğindeki liflerden oluşan özel bir karışımla dışkı kalitesini destekler. Beyin fonksiyonları ve görme gelişimi için yavruların ihtiyaç duyduğu doğal anne sütünde bulunan DHA (Omega 3 yağ asidi) içerir.

Malzemeler:

Kuzu (%21), buğday, buğday glüten, kurutulmuş kümes hayvanları proteini, pirinç (%8), hayvansal yağ, mısır unu, pancar küspesi, kurutulmuş yumurta, kalsiyum fosfat, balık yağı, potasyum klorür, sodyum klorür, mineraller, kolostrum, DL-Metionin. Antioksidan: Tokoferol (doğal E Vitamini) Katkı: Bentonit 5000 mg/kg. Vitaminler: A Vitamini 15000IU/kg, D3 Vitamini 750IU/kg, E Vitamini 170 mg/kg, C Vitamini 70 mg/kg. Analiz: Protein %30, Yağ %19, Kül %7.5, Lif %2, Kalsiyum %1.3, Fosfor %1, DHA %0.05

Beslenme:

3 aydan küçük yavrular için tavsiye edilen günlük miktarı 3 yada 4 öğüne bölerek ve mamayı nemlendirerek veriniz. Yavru köpeğiniz sütten kesildikten sonra onu sağlıklı ve aşırı beslememek için Pro Planın önermiş olduğu gramlara dikkat ediniz. 3 aydan sonra mamayı nemlendirmeyi azaltarak yavaş yavaş kuru mamaya geçiniz. Taze ve temiz suyu yanından ayırmayınız. Ürünü oda sıcaklığında kuru bir yerde muhafaza ediniz

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR