₺95,00 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺98,33 KDV Dahil
₺103,50 KDV Dahil
₺97,85 KDV Dahil
₺103,00 KDV Dahil
GEL AL NAKİT FİYATI 1090 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺1.250,00 KDV Dahil
₺1.650,00 KDV Dahil
GEL AL NAKİT FİYATI 1090 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺1.250,00 KDV Dahil
₺1.650,00 KDV Dahil
₺104,50 KDV Dahil
₺110,00 KDV Dahil
Tükendi
GEL AL NAKİT FİYATI 1090 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺1.250,00 KDV Dahil
₺1.650,00 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Tükendi
₺88,35 KDV Dahil
₺93,00 KDV Dahil
Tükendi
GEL AL NAKİT FİYATI 999 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺1.150,00 KDV Dahil
₺1.550,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Tükendi
GEL AL NAKİT FİYATI 999 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺1.150,00 KDV Dahil
₺1.550,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Tükendi
GEL AL NAKİT FİYATI 999 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ
₺1.150,00 KDV Dahil
₺1.550,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Tükendi
₺71,25 KDV Dahil
₺95,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Tükendi
₺71,25 KDV Dahil
₺95,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Tükendi
₺71,25 KDV Dahil
₺95,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Tükendi
₺71,25 KDV Dahil
₺95,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Tükendi
₺74,25 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim

Yavru Kedi Maması

Yavru kedilerin anne sütü ile başlayan dönemlerinden itibaren 4 ile 8 hafta içerisinde anne sütünü bırakmaktadırlar. Bu dönemde yavru kedinize herhangi bir kuru mama vermemeniz gerekmektedir. Hem dişleri henüz kuru mamayı çiğneyemez hem de anne sütünden alması gereken besinleri engellemiş olursunuz. Eğer yavru kedinin annesi emmek gibi bir şansı yoksa Yavru Kedi Bakım Ürünlerinden süt tozu ve biberon seti ile kedinizin beslenmesine yardımcı olabilirsiniz. Bundan sonraki zamanlar için 12 aya kadar kedinizi yavru kedi maması ve yine yavru kediler için üretilen ödül, vitamin ve yaş mamalar ile hem mutlu olmasını hem de gelişimini destekleyebilirsiniz.

Mama Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yavru kediler ilk aylarda çok hızlı büyümektedirler. O nedenle almaları gereken protein, yağ, vitamin ve takviyelere olan ihtiyaçları yetişkin kedilere göre 2-3 kat daha fazladır. Seçiminiz Premium üst seviye mamalardan N&D, Royal Canin, Pro Plan’dan yana olursa bu tür üreticilerin mamalarda koruyucu kullanmaması, besin değerlerinin yüksek, çeşitli aromalar ve özel ırklar için ayrı mama sunması gibi avantajlarından yararlanabilirsiniz.  Her kedinin özelikle sevdiği, damak zevki ve iştahla yediği bir aroma olabilir. Kedilerin birçok alışkanlığı yavruyken kazandığı için bu dönemde severek yediği bir aromayı ileriki yaşlarında da yemeye devam edecektir.

Yavru Kedinizi Nasıl Mutlu Edebilirsiniz?

Yavru kediler oyunu ve yeni şeyler keşfetmeyi çok severler. Özellikle birden fazla yavru kedi ya da annesi ile beraber büyüyen kediler için oyun bir vazgeçilmezdir. Oyun ile harcadıkları enerji için ve büyüme döneminde oldukları için ciddi bir besin ihtiyaçları vardır. Bunu kuru mamanın yanında Kedi Ödülleri ve Yavru Kedi Konserve Mamaları ile ekleyerek yavru kedinize verebilirsiniz. Birçok alışkanlığı ilk zamanlarında kazanacakları için uyuduğu yatağı, sıcak bir alanı olması çok önemlidir. Kendisini güvende ve mutlu hissetmesi için bunlara dikkat etmenin yanında keyifli vakit geçirmesinde kedi oyuncaklarının da yardımı olacaktır. Hareketli, top benzeri ve ses çıkaran oyuncaklar için sitemizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Yavru Kedi Maması Fiyatları

 

Yavru Kedi Maması fiyatları yerli üretimden, ithal ürünlere, içerisindeki besin değerlerinden, stok ve üreticinin fiyat politikasına kadar birçok farklı etmene göre belirlenmekte ve satışa sunulmaktadır. Sitemiz bünyesinde satışını yaptığımız tüm ürünlerde sizlere en uygun ve geniş ürün çeşitliliği ile hizmet sunmaktayız.

Yetişkin Kedi Mamaları

Yetişkin kedilerin almaları gereken enerji miktarı azalsa dahi genel olarak tükettikleri enerjiyi karşılayacak kuru mamalara ihtiyaç duyarlar. Özel bir durum, yani herhangi bir aromaya alerji ya da veteriner tarafından kısırlaştırma işlemi yapılmamış ise kedinize yetişkin kedi mamaları arasından bir seçim yapabilirsiniz. Bu dönemde alacağı besin ve vitaminler kedinizin kas gelişimini, bağışıklık sistemini, deri ve tüy sağlığını destekleyecek türde olmalıdır. Öncesinde yavru maması olarak hangi marka ve tür mamayı kullanıyorsanız yine aynı marka ve tür mamayı kullanmanızı tavsiye ederiz. Geçiş döneminde dikkat etmeniz gereken en önemli konu kademeli olarak geçiş sürecini uygulamanızdır. Yetişkinlik zamanında da farklı bir aromaya geçilirken aynı prosedürü uygulamalısınız. Genel olarak tavuk, hindi, kuzu, dana, somon ve hamsi içerikleri pirinç, tahıl ürünleri, sebzeler ile desteklenmektedir.

Avantajlı Yetişkin Kedi Mamaları

Kedinizin en uzun süreli tüketeceği mama yetişkinlik döneminde olacaktır. O yüzden sizin için en avantajlı yetişkin kedi mamaları 15 kg ve üzeri olan mamalardır. Birçok marka paketlerini 15 kg olarak satışa sunmaktadır. Bu şekilde olduğunda kilogram başına ödeyeceğiniz fiyat daha düşük olacaktır. İlk olarak büyük paket mama almaktan çekiniyorsanız, öncesinde sitemizde satışta olan Açık Kedi Mamaları inceleyebilirsiniz. Bunlar bizim tarafımızdan 10 Kg ve 15 Kg arasında olan mamaların açılarak tekrar 1’er kilogramlık hale getirilmiş paketlerdir. Sonrasında kedinizin severek ve iştahla tükettiği mamanın 15 kg veya en büyük paketli halini satın alabilirsiniz.

Kuru Mamanın Yanında Almanız Gerekenler

Yetişkin bir kedinin tek ihtiyacı kuru mama değildir. Bunun yanında su ihtiyacı birinci sırada gelmektedir. Kedinizin mama kabının yanına her zaman rahatlıkla içebileceği seviyede ve taze olarak su kabı bulundurmalısınız. Eğer tercihiniz Otomatik Mama Kapları ise mama ve taze su düzenini daha kolay kurabilirsiniz. Az su tüketen kediler için Yaş Kedi Mamaları eksik olan su ihtiyacına destek olması için önerilmektedir.

 

Özel Irk Kedi Mamaları

Özel ırk olarak nitelendirilen kedi ya da kedilere sahipseniz, bu türler için özel olarak üretilen mamaları kullanmanız gerekmektedir. Bu türlerin genetik olarak bazı hastalıklara yatkınlıkları bulunduğu için hem yavru oldukları zaman hem de yetişkinlik zamanlarında genel olarak tüm kediler için üretilen mamaları kullanmaları tavsiye edilmez.

Hangi Kedi Irkları Özel Olarak Nitelendirilir?

Bu türleri British Shorthair, Sfenks, Persian, Scottish Fold gibi örneklendirebiliriz. Bu tür özel ırk kedi mamalarının ırklara göre tanelerin büyüklüğü ve oluşabilecek hastalıklara karşı hassasiyetle üretilmektedir. Sitemiz üzerinden Royal Canin markasındaki ürünleri inceleyip satın alabilirsiniz.

 

Light Kedi Mamaları

Yetişkin Kedi Mamalarının aksine bu tür mamalar kedinizin kilo almaya başladığı ve sonrasında aşırı kilolu olduğunda, kilo kontrolü için ilk tercih edilmesi gereken mama türüdür. Kilo alımı kedilerin hareketlerini kısıtlamakta ve yağ oranını aşırı arttırmaktadır. Dolayısıyla oluşabilecek rahatsızlıklara davetiye çıkarmaktadır. Light Kedi Mamaları içeriğinde genelde tahıl bulunmaz ve protein oranı yüksek, yağ oranı düşük olan besin kaynakları kullanılır. Lifli yapısı sayesinde kedinizin sürekli mama yeme arzusunu bu şekilde kontrol altına alabilirsiniz. Mama geçişini yine kademeli olarak 1 hafta içerisinde yapmanız gerekmektedir.

En Kaliteli Light Kedi Mamaları

Satış yaptığımız ürünler arasından N&D ve Royal Canin markalarında bu tür mamalar bulunmaktadır. N&D markasının Weight Management serisi ürünleri K ve C vitamini içermektedir. Sağlıklı protein, düşük yağ ve yüksek sebze oranı içeren bileşimi sayesinde kedinizin ihtiyaçlarına tam olarak hitap eden bir mamadır. Lif açısından zengin bir içeriğe sahip olması bağırsak ve sindirim sistemine düzen getirerek kedinizin tüm besin sürecine olumlu katkısı olmaktadır.

Kedilerin Hareketliliğinin Arttırılması

Kedilerin kilo almasındaki en başlıca sebepler kısırlaştırma operasyonundan sonra değişen hormon dengesi, yaşın ilerlemesi, kronik rahatsızlıklar ve aşırı beslenmedir. Bu gibi durumlarda kediler hareketliliğine oranla daha fazla mama tüketmeleri durumunda kilo alacaklardır. Öncelikle kilosunun artışını fark ettiğiniz zaman bir veterinere danışmanızı öneririz. Sonrasında kilolu kediler için ilk olarak Light Kedi Mamalarına geçiş yapılması gerekir. Buna ek olarak kedinizin hareketliliğini arttırabilirsiniz. Özellikle evde tek olan kediler için her ne kadar zor olsa da Kedi Oyuncakları ile kedinizin hareketliliğini kademe kademe arttırabilirsiniz. Kedi Otlu Oyuncaklar, kedi otu ( Catnip ) içerdiği için kedinizin ilgisini daha kolay çekecektir ve uzun süre oyuncakla oynama isteği yaratacaktır. Bu sayede kullandığınız mamanın yanında kedinizin hareketliliğini de arttırdığınız için kilo sorununu daha kısa sürede atlatabilirsiniz.

 

Kısır Kedi Mamaları

Mama seçimini her zaman için kedilerin ihtiyaçları doğrultusunda yapmak gerekir. Kediniz, yetişkinlik döneminde kısırlaştırma operasyonu geçirmiş ise, o günden itibaren Kısır Kedi Mamalarına geçiş yapmanız gerektiği anlamına gelir. Hala operasyon öncesi tükettiği mamayı kullanmanız kediniz için uygun olmayacaktır. İçerisinde bulunan yağ miktarı, artık hormon dengesinin değişmesi, iştahın artması ve hareketliliğin azalması gibi nedenlerden ötürü fazla gelecek ve uzun vadede zarar verecektir. Kısırlaştırılmış Kedi Mamaları içeriğinde barındırdığı özel formül, düşük yağ oranı, yağ yakıcı özelliği ile başlı başına özel bir mamadır.

Hangi Kısır Kedi Mamasını Kullanmalısınız?

Genellikle neredeyse birçok markanın hem yetişkin hem de kısırlaştırılmış kediler için maması bulunmaktadır. Kediniz için hali hazırda severek tükettiği mamanın kısırlaştırılmış kediler için olanına geçiş yaptığınızı öneririz. Böylece patili dostunuzun operasyon sonrasındaki sürecini daha rahat atlatmasına yardımcı olursunuz. Her markanın belirli başlı üretim standartları, içerik çeşitliliği ve aroma farkları bulunmaktadır. Satın almak istediğiniz mamanın 1 kilogram fiyatı her zaman paket boyutu arttıkça daha düşük olacaktır. Ancak öncesinde kedinizin yemediği bir mama almayı düşünüyorsanız ilk olarak küçük paketini alıp kedinizin sevip iştahla yemesi durumunda daha büyük paketlerini yani 10 kg ya da 15 Kg olarak satın almanızı öneririz.

Kısır Kedi Mamasına Nasıl Geçiş Yapılmalı

Normal süreçte dahi ani mama değişikliklerinden kaçınmalısınız. Çünkü bu değişiklikler kedinizin bağırsaklarında köklü değişiklikler yaratmakta ve çoğu zaman ishal gibi sorunlara neden olmaktadır. Kedinizin kısırlaştırma işlemi ile birlikte mama değişimine kademeli olarak başlamanızı tavsiye ederiz. Örnek olarak ilk ve ikinci gün, öncesinde tükettiği mamanın yaklaşık %80’i yeni mamanın yaklaşık %20’si olacak şekilde. Üçüncü ve dördüncü gün, öncesinde tükettiği mamanın yaklaşık %50’si yeni mamanın yaklaşık %50’si olacak şekilde. Beşinci ve altıncı gün, öncesinde tükettiği mamanın yaklaşık %20’si yeni mamanın yaklaşık %80’i olacak şekilde. Yedinci günden itibaren ise artık tamamen yeni mamaya geçiş yapabilirsiniz.

En Kaliteli Kısır Kedi Mamaları

Bir mamanın kaliteli olarak nitelendirilebilmesi için belirli kıstaslar bulunmaktadır. Ülkemizde satışı yapılan birçok markanın arasında belirli markalar kalite konusunda daha öne çıkmaktadır. Sitemizde de satışını yaptığımız N&D, Brit Care, Royal Canin ve Proplan markalarını örnek olarak sunabiliriz. N&D ürünlerinde bulunan yüksek ve kaliteli protein, düşük yağ oranı, lifli yapısı sayesinde ve vitamin takviyeleri ile kalite konusunda ilk sırada yer almaktadır. Kedi sahipleri tarafından genel olarak en çok tercih edilen,  Proplan Sterilised Somonlu Kedi Maması 10 Kg ürünüdür. Kısırlaştırılmış kedilerin tam olarak ihtiyaçları doğrultusunda somon içeriği, koruyucu bir besin ve takviye bileşimi olan OPTIRENAL  bulunmaktadır.

Kısır Kedinizi Mutlu Etmenin Yolları

Kediniz kısırlaştırıldıktan sonra hareketliliği azalacaktır. Bu durumu azami düzeyde tutabilmek için kedinize Kedi Oyuncakları alabilirsiniz. Ek olarak Catit Sense serisi oyun standları ile hem keyifli vakit geçirmesini hem de hareketliliğini arttırabilirsiniz. Mama seçimi, Kedi Oyuncakları, Kedi Tuvaletleri, Kedi Yatakları, Kedi Ödülleri, Kedi Sağlık ve Bakım Ürünleri ile aslında bir bütün olarak değerlendirilmesi gerekir. Evcil hayvanınızın tüm ihtiyaçları ne kadar ona hitap ediyorsa o kadar mutlu ve sağlıklı bir hayatı olacaktır.

Kısır Kedi Maması Fiyatları

Kısır Kedi Maması, diğer Yetişkin Kedi Mamalarına göre daha özel bir üretim sürecinden geçtiği için genel olarak fiyatları daha yüksektir. Burada fiyatı belirleyen bir diğer unsur ürünlerin yurt dışından ithal edilmesi ya da yerli üretim olması ile alakalıdır. İthal ürünlerin kalite konusunda önde olmasının yanında fiyatlarının yüksek olması da ayrıca bir fark yaratmaktadır. Yerli üretim yapan markaların arasında da üst seviye ürün kalitesine sahip seriler vardır.

En Ucuz Kısır Kedi Mamaları

En ucuz ve en uygun kısır kedi mamalarını üreten firmalar sırasıyla Dr.Sacchi, Paw Paw, Trendline markalarıdır. Bu markalar yerli üretim yapmaktadırlar. Fiyatlarının ucuz ve uygun olması bu mamaların kalitesiz olduğu anlamına gelmemektedir.  Piyasa şartları, yeni bir marka olup olmaması, hangi protein kaynağı ile hazırlandığı, içeriğindeki çeşitlilik gibi bazı faktörlere göre belirlenmektedir. Tercihiniz En Ucuz Kısır Kedi Mamalarından yana ise bu markaların ürünlerini sitemizden inceleyerek sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Yaşlı Kedi Mamaları

Kediler 7 yaşından sonra artık yaşlı olarak tanımlanırlar. Bu durumda yaşa bağlı olarak bazı rahatsızlıklar olması muhtemeldir. Kedilerde yaşlılık, metabolizmalarının yavaşlaması, ağız ve diş konusunda hassasiyet ve çürüme, daha az hareketlilik, uyku süresindeki artış ve enerji düşüklüğü belirtileri gösterir. Yaşlı Kedi Mamaları tam da bu belirtiler ışığında kediniz için tam olarak uygun mamanın tüketilmesini ve kedinizin sindirim sistemini yormayacak ve neye ihtiyacı varsa onu karşılamak üzerine özel olarak formüle edilmiş şekilde üretilmektedir. Kedinizin sağlığı için kesinlikle 7 yaşından sonra yaşlı kedi mamasına geçiş yapmanızı öneririz. Böylece oluşabilecek sağlık sorunlarının önüne geçebilirsiniz.

Yaşlı Kedi Mamasının Faydaları

Bu tür kedi mamalarının ortak özellikleri Yetişkin Kedi Mamalarına kıyasla düşük kalori ve yumuşak tanelere sahip olmasıdır. Özellikle bu iki durumu göz önünde bulundurduğumuzda bile istenen faydaların büyük bir kısmını karşılamış oluyorsunuz. Tanelerinin yumuşak olması yaşlı kedilerin diş ve diş eti rahatsızlıklarının büyük ölçüde önüne geçer. Dolayısıyla daha rahat tüketebilecekleri mamaları yiyen kediler ihtiyaçları olan besin miktarı sorunsuz bir şekilde kuru mamadan alırlar. Aksi durumda yeteri kadar besin alınamaması, diş ve diş etinde oluşabilecek sorunlar ile karşılaşılabilir. Düşük kalori içeriği, yaşlı kedilerin yavaşlayan metabolizmasına uygundur. Azalan hareketliliğin daha da artmasını önler ve kedilerin tükettikleri mamanın sindirilmesi ile daha fazla yorulmasını engellemiş olur.

Yaşlı Kedi Maması Çeşitleri

Yaşlı kedi mamaları firmaların üretim şekillerine göre birkaç farklı çeşidi bulunmaktadır. Genel olarak 7 yaş üzeri, 7 yaş üzeri kısırlaştırılmış ve  12 yaş üzeri gibi üç farklı ürün grubu bulunmaktadır. Kedi ya da kedilerinizin yaş ve kısırlaştırılma durumuna göre sunulan ürünlerden kediniz için en uygun olan mamayı seçebilirsiniz. Bu tür mamaların paketleri çoğunlukla, kedilerin tüketimi de az olduğu için 4 kg ve altında olmaktadır. Firmalar yaşlı kedi mamaları senior olarak satışa sunmaktadır.

En İyi Yaşlı Kedi Maması

Bu tanım genel olarak belirli bazı kıstaslara göre belirlenmektedir. Öncelikle üretim kalitesi, içerik, marka ve kedinizin ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkmaktadır. Satışını yaptığımız yaşlı kedi maması üreten markalar Royal Canin ve Proplan markalarıdır. Bu iki markanın da üretim kalitesi yüksek ve içerik olarak zengindir. Burada kediniz için yapılacak en iyi seçim bu iki markadan birini hali hazırda kullanıyorsanız yaşlı kedi mamasına geçiş yapmak ya da içerik olarak kedinizin tüketmeyi sevdiği tavuk, somon, hindi gibi içeriklere sahip olan markayı seçmek olacaktır.

 

Tahılsız Kedi Mamaları

Ürün adında yazdığı gibi yulaf, mısır, buğday ve pirinç gibi benzeri tahıl gurubu içerikler barındırmayan mamalar tahılsız olarak sınıflandırılmaktadır. Tahılsız Kedi Mamaları içerik açısından tahıl bulunmadığı için karbonhidrat açısından da düşüktür. Yani kedinizin metabolizması daha az yorulmuş olur ve kendilerini daha hareketli hissetmeleri konusunda fayda sağlar. Kediler geçmişten günümüze kadar genel olarak etçil beslenmeye ihtiyaç duyarlar. Burada da mama içeriğinde bulunan et kaynaklı protein çok önemli bir yere sahiptir. Bu tür mamalarda da et kaynaklı protein oranı yüksektir. Tahıl yerine bazı markalar mama içeriğinde sebze kullanmaktadır.

Tahılsız Kedi Maması Markaları

Yavru Kedi Mamalarında, Yetişkin Kedi Mamalarında ve Kısır Kedi Mamalarında tahılsız olarak üretilen ürünler bulunmaktadır. Ek olarak Felicia markasının Kedi Konserve Mamalarında da tahıl bulunmamaktadır. Tahılsız içerikli ürünleri olan N&D  ve Brit Care markalarıdır. N&D markasında hem tahılsız hem de az tahıllı ürünler mevcuttur.

En Çok Tercih Edilen Tahılsız Kedi Maması

Sitemizde satışını yaptığımız ürünler arasında en çok tercih edilen ürün N&D markasına ait tahılsız kedi mamalarıdır. Markanın Prime, Ocean ve Pumpkin serilerinde tahılsız mamalar bulunmakta ve genel olarak en çok bu serideki mamalar tercih edilmektedir. N&D Prime en kaliteli ve et kaynaklı proteini yüksek olan ürünleri içermektedir. Zayıf kedilerde ya da fazla hareketli kediler için bu seri önerilmektedir. N&D Pumpkin et kaynaklı protein yanında meyve ve sebze içeriği ile dengeli beslenme ihtiyacını karşılar. Lifli yapısı sayesinde kilo kontrolüne de yardımcı olur. Kedinizin hem sindirim sistemine iyi gelerek hem de tokluk hissini sağlanmasında yardımcı olur. N&D Ocean adında da belirtildiği gibi ringa balığı, morina balığı ve somon balığı ile yüksek ve kaliteli protein içeriğine sahiptir. İçerdiği balık besin değerleri sayesinde deri ve tüy sağlığı açısından olumlu etkileri olacaktır.

Tahılsız Kedi Maması Kilo Aldırır Mı?

Öncelikli amaç ve niyet kedinizin kilo alması ise Tahılsız Kedi Mamaları bu ihtiyacı karşılamayabilir. Çünkü içerdiği yüksek protein, düşük kaliteli yağ oranı ve düşük karbonhidrat değerleri ile daha çok sağlıklı beslenme konusunda fayda sağlar. Kedilerin doğal ortamda ihtiyaçları olan ve avlandıklarında tükettikleri besin değerleri hayvansal protein ve yağdır. Onun dışında kedilerin tahıl tüketmek gibi bir alışkanlıkları yoktur. Kedi Mamalarında tahıl bulunmasının nedeni maliyet ve protein oranını bitkisel takviyelerle arttırmaktır.

 

Açık Kedi Maması

Sitemizde ve mağazamızda satışını yaptığımız 1’er kilogramlık mamaların tümü orijinal olup, stoklarımızda bulunan 10 kg ve 15 kg’lık büyük paketler kullanılarak hazırlanmaktadır. Büyük paketler açıldığında çok kısa bir sürede 1’er kg’lık paketler hazırlandığı için herhangi bir bayatlama durumu yaşanmadan tekrar hava almayacak şekilde satışa sunulmaktadır. Mamaların hazırlanması esnasında ± 50 gr fark oluşabilmektedir. Ürünlerin üzerinde ismi, barkodu ve son kullanma tarihi bulunmaktadır.

Açık Kedi Maması Avantajları

Birçok markada 1’er kg’lık paketler mevcuttur. Örnek olarak Proplan marka ürünlerde, müşterilerimiz 10 kg paket almak yerine öncesinde bu tür paketlerden alarak mamaları deneme şansı sağlamaktadır. Farklı mamaları karıştırarak vermek ya da sokak hayvanları için hem hesaplı hem de çeşit sunması açısından da değerlendirilebilir.

Ucuz Açık Kedi Maması

Sokakta, evinizde ya da bahçenizde bulunan kediler için zaman zaman en uygun fiyatlı kedi mamalarını almak isteyebilirsiniz. Bu durumda sitemizden satışını yaptığımız Ucuz Açık Kedi Maması ürünleri arasından gönül rahatlığıyla seçiminizi yapabilirsiniz. Fiyatları uygun olan kedi maması markaları sırasıyla Paw Paw, Trendline, Enjoy ve Dr.Sacchi’dir.

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.