Ever Clean Aqua Breeze Okyanus Esintisi Parfümlü Kedi Kumu 6 L

Marka : Ever Clean
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺120,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺96,00(KDV Dahil)
Barkod : 5060255492338

GEL AL NAKİT FİYATI 75 TL
MAĞAZAMIZA BEKLERİZ

Ever Clean Aqua Breeze Okyanus Esintisi Parfümlü Kedi Kumu 6 L

Kediler için, ektsra güçlü koku giderme özellikli, özel karbon içeriği ile sıvıyı anında absorbe edebilen, taze deniz esintisi kokulu, kedi kumu.* İçerdiği özel kristaller sayesinde koku emilimini iki kat daha fazla sağlamakta ve kontrol etmektedir.

Kristalleri içerisinde bulunan karbon parçacıkları kokunun ve sıvının absorbe edilmesini sağlar. * Pati ile aktifleşen özel koku formüllüdür.

Geliştirilmiş amonyak kontrollü formülü ile yoğun idrar kokusu oluşturan kediler için kullanıma en uygun kedi kumudur.

Kum kabında bulunan sıvı ve katı atıkların toplanması her zaman temiz bir görüntü ve temiz koku oluşumunu sağlamaktadır. * Ev içerisinde uzun süre taze koku kalmasını sağlar. * Ever Clean Aqua Breeze saf, güvenli ve yüksek kaliteli birinci sınıf hammaddeler kullanılarak hazırlanmış bir üründür.

Ever Clean Aqua Breeze % 99 oranında tozsuz ve hipoallerjeniktir. * Ever Clean Aqua Breeze kedi kumu diğer kedi kumlarına oranla daha az miktarda atık üretmektedir.

Ever Clean Aqua Breeze Karbon Plus Formülü Özellikleri;

* İçeriği oluşturulurken kullanılan karbon özel aktifleştirilmiş karbondur. * Aktifleştirme karbonun yaklaşık 1000 derece ısıda oksijensiz ortamda buhar yada karbondioksitin ısıtılması ile gerçekleşmektedir.

* Bu işlemler karbona eşsiz bir mikroyapı kazandırarak yüzeyinde porlar oluşumunu sağlamaktadır. * Oluşan bu porlar sayesinde koku emilimi ve hapsedilmesi üzerine üstün bir etkiye sahiptir. * Karbon organik bazı kokular için bir mıknatıs görevindedir ve koku partiküllerini tutmaktadır.

* 5 gr lık bir karbon bir futbol sahası büyüklüğünde koku emilim yüzeyinde sahiptir. * Koku etkenleri kaynaklı bakteriyel üremelerin önlenmesi için antimikrobiyel ajanlarda ürüne eklenmiştir. Kumun İçeriği; Bentonit kumu, aktifleştirilmiş karbon, boratlar, doğal koku zeolit kristali yada sedir bitkisi.

Ürünün Kullanım Şekli;

* Kum kabına 7 cm yüksekliğinde doldurunuz. * Günlük olarak katı atık maddeleri ve topaklanmış kumu bir kürek yardımıyla temizleyiniz ve kumu karıştırınız. * Eksilen kumu ilave ediniz. * Kum ile temas sonrasında ellerinizi sabun ile yıkayınız.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR