Yavru kedi ve köpekler için, iki adet yedek başlıklı temizleme fırçalı biberon seti.  

₺9,00 KDV Dahil
₺12,00 KDV Dahil
Tükendi

Yavru tavşanların beslenmesi için yıkanabilir plastik set 1 adet biberon 2 adet başlık 1 adet başlık koruyucu kapak 1 adet temizlik fırçası  

₺12,00 KDV Dahil
₺16,00 KDV Dahil
Tükendi

Kullanılan malzemenin kalitesi sayesinde uzun süre kullanılabilir. Yağmur, kemirme, ısırma gibi etkenlere karşı dayanıklıdır.

Ürün Ölçüsü: 31 cm

Dr. Sacchi Kedi Tasması Zilli - 31 cm YL-2389

₺4,50 KDV Dahil
₺6,00 KDV Dahil
Tükendi

Extra sağlam ve yırtılmaya dayanıklı, kolay temizlenebilen, köpeğinizin boynuna göre ayarlanabilir extra sağlam plastik klipsli boyun tasması. Kullanılan malzemenin kalitesi sayesinde uzun süre kullanılabilir. Yağmur, kemirme, ısırma gibi etkenlere karşı dayanıklıdır. 

₺5,25 KDV Dahil
₺7,00 KDV Dahil
Tükendi
DR.Sacchi YX SH3598 ZİNCİRLİ BOĞMA TASMA 25mmx52mm
₺8,25 KDV Dahil
₺11,00 KDV Dahil
Tükendi
Suni deriden imal edilen metal süslemeli Dr. Sacchi deri köpek boyun tasmaları Metal tokalı ve metal süslemelidir. Dr.Sacchi Taşlı Metal Süslemeli Deri Köpek Boyun Tasması 15 mm kalınlığında 35 cm uzunluğundadır. Tasma Aralıkları; boyunda ki en kısa delik mesafesi 24 cm en uzun delik mesafesi 31 cm dir. Metal tokası ve metal süs aksesuarı ile köpeğinizin üzerinde şık bir tasarım ile güzel bir görsellik oluşturarak köpeğinizin tüm tasma ihtiyaçlarını rahatlık ile karşılayabilecek kalite ve görselliğe sahiptir.
₺6,00 KDV Dahil
₺8,00 KDV Dahil
Tükendi

Dışarı çıkamayan yavrular ve küçük ırk köpekler için,ev içerisinde tuvalet ihtiyacını karşılayabilecekleri 49 x 36 cm ebatlarında plastik köpek tuvaleti.Düz çerçeveli tabla şeklindedir.İsteğe bağlı olarak altına eski gazete veya çiş pedi konulur.Kirli gazete kağıdı veya pedi günde bir defa değiştirmeniz yeterli olur.Sadece günde bir defa ıslak havlu veya kağıtla silinmesi tavsiye edilir.

₺37,50 KDV Dahil
₺50,00 KDV Dahil
Tükendi

Dışarı çıkamayan yavrular ve küçük ırk köpekler için,ev içerisinde tuvalet ihtiyacını karşılayabilecekleri 45 x 65 cm ebatlarında plastik köpek tuvaleti.Düz çerçeveli tabla şeklindedir.İsteğe bağlı olarak altına eski gazete veya çiş pedi konulur.Kirli gazete kağıdı veya pedi günde bir defa değiştirmeniz yeterli olur.Sadece günde bir defa ıslak havlu veya kağıtla silinmesi tavsiye edilir.

₺63,75 KDV Dahil
₺85,00 KDV Dahil
1