Proplan Housecat Tavuklu Kedi Maması 3 Kg (3222270942119)

4,75
Marka : Pro Plan
Tedarikçi : Amazon Pet Center
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺166,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺135,00(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺17,10 'den başlayan taksitlerle
kargo1

Evde yaşayan yetişkin kediler için sağlıklı ve dengeli bir beslenme sunar. Ayrıca dışkı kokusunun azalmasını desteklediği de bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Proplan House Cat kedilerde bulunan 4 koruyucu sistemin desteklenmesine de yardımcı olur. Proplan House Cat evde yaşayan kedilerin sahip olabileceği 4 ana problemi hedef alır;

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Proplan Housecat Tavuklu Kedi Maması 3 Kg 

Evde yaşayan yetişkin kediler için sağlıklı ve dengeli bir beslenme sunar. Ayrıca dışkı kokusunun azalmasını desteklediği de bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Proplan House Cat kedilerde bulunan 4 koruyucu sistemin desteklenmesine de yardımcı olur. Proplan House Cat evde yaşayan kedilerin sahip olabileceği 4 ana problemi hedef alır;

Evde yaşayan kediler kendilerine özel beslenmeye ve enerji ihtiyaçlarına gereksinim duyarlar.

Proplan House Cat, yüksek kaliteli tavuk, yumurta ve pirinç içeriği sayesinde sindirilebilirliği ve lezzetliliği üst düzeyde tutmaktadır. Yüksek orandaki protein içeriği ve düşük yağ oranı sayesinde evde yaşayan kedilerin uygun vücut kondisyonunun korunmasına yardımcı olur.

Proplan House Cat, tüy yumağı oluşumunu engellemek ve sindirim sisteminden güvenli bir şekilde uzaklaştırılmasını sağlamak amacıyla yulaf lifi ve selüloz içeriğine sahiptir. Ayrıca esansiyel besleyiciler sayesinde tüylerin aşırı dökülmesinin önlenmesine yardımcı olurken ayrıca sağlıklı deri ve tüy oluşumunu destekler.

Proplan House Cat, evde yaşayan kedilerin özellikle daha fazla yatkın olabilecekleri idrar yolu rhatsızlıklarının önlenebilmesi amacıyla dengeli oranlarda esansiyel mineraller içerir ve bu sayede idrar pHsını dengeleyerek taş oluşumunun engellenmesine yardımcı olur.

Proplan House Cat, içeriğinde yer alan hindiba kökü sayesinde dışkı kokusunun 20 oranında azalmasına yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Kedi sahipleri, dışarıda yaşayan kedilerin karşılaşabilecekleri bir çok risk ve tehlike faktörlerini önleyebilmek için kedilerini evde tutmayı tercih etmektedirler ve bu şekilde aynı evi paylaşmaktan büyük mutluluk duyarlar.

Evde yaşayan kediler daha uzun ve sağlıklı yaşamaya yatkındırlar. Dışarıda yaşayan kediler ile kıyaslandığında yaralanmalar ve sağlıkları ile ilgili rahatsızlıklara daha az oranda maruz kalırlar.

Mamanın İçeriği;

Tavuk , mısır gluteni, kurutulmuş kümes hayvanları proteini, pirinç 14, tokoferol ile karışık, hindiba kökü, yulaf lifi 3.5, selüloz 3.5, hayvansal yağ, mısır 2 , yumurta, bezelye protein konsantresi, buğday gluteni, balık yağı, mayalar, potasyum klorür, kalsiyum karbonat, kolin klorür, L-arginine, L-lizin, sodyum klorür, DL-metionin, iz mineraller.

Analiz değerleri;

Ham protein 33,8 en az, ham yağ 5,5-10,5 en az-en çok, ham selüloz 4 en çok, ham kül 8,5 en çok, su 9 en çok, HCI?de çözünmeyen kül  8,5 en çok, linoleik asit 1,2, fosfor 1, magnezyum 0,14, bakır sülfat 24 mg/kg en az.Vitamin A: 23.000 IU / kg Vitamin D3: 1700 IU / kg   E vitamini ? tokoferol: 550 mg / kg  C vitamini askorbik asit: 70 mg / kg  B Grubu Vitaminler 230 mg / Kg Taurin 1500 mg / kg

Genel Hatırlatmalar

Nemli, sıcak  ve güneş ışığına maruz kalan bir yerde saklamayınız. Kuru mama ile birlikte sürekli  taze ve temiz  içme suyu bulundurunuz. Ürünün ambalajı üretici firma tarafından değiştirilebileceğinden.Ambalajı değişik olan ürünler olabilir.Ama  ürün içeriği aynıdır.

{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Proplan Housecat Tavuklu Kedi Maması 3 Kg , Proplan, Proplan Housecat, Proplan Housecat Tavuklu, Proplan Housecat Tavuklu Kedi, Proplan Housecat Tavuklu Kedi Maması, Proplan Housecat Tavuklu Kedi Maması 3, Proplan Housecat Tavuklu Kedi Maması 3 Kg, Proplan Housecat Tavuklu Kedi Maması Kg, Proplan Housecat Tavuklu Kedi 3, Proplan Housecat Tavuklu Kedi 3 Kg, Proplan Housecat Tavuklu Kedi Kg, Proplan Housecat Tavuklu Maması, Proplan Housecat Tavuklu Maması 3, Proplan Housecat Tavuklu Maması 3 Kg, Proplan Housecat Tavuklu Maması Kg, Proplan Housecat Tavuklu 3, Proplan Housecat Tavuklu 3 Kg, Proplan Housecat Tavuklu Kg, Proplan Housecat Kedi, Proplan Housecat Kedi Maması, Proplan Housecat Kedi Maması 3, Proplan Housecat Kedi Maması 3 Kg, Proplan Housecat Kedi Maması Kg, Proplan Housecat Kedi 3, Proplan Housecat Kedi 3 Kg, Proplan Housecat Kedi Kg, Proplan Housecat Maması, Proplan Housecat Maması 3, Proplan Housecat Maması 3 Kg, Proplan Housecat Maması Kg, Proplan Housecat 3, Proplan Housecat 3 Kg, Proplan Housecat Kg, Proplan Tavuklu, Proplan Tavuklu Kedi, Proplan Tavuklu Kedi Maması, Proplan Tavuklu Kedi Maması 3, Proplan Tavuklu Kedi Maması 3 Kg, Proplan Tavuklu Kedi Maması Kg, Proplan Tavuklu Kedi 3, Proplan Tavuklu Kedi 3 Kg, Proplan Tavuklu Kedi Kg, Proplan Tavuklu Maması, Proplan Tavuklu Maması 3, Proplan Tavuklu Maması 3 Kg, Proplan Tavuklu Maması Kg, Proplan Tavuklu 3, Proplan Tavuklu 3 Kg, Proplan Tavuklu Kg, Proplan Kedi, Proplan Kedi Maması, Proplan Kedi Maması 3, Proplan Kedi Maması 3 Kg, Proplan Kedi Maması Kg, Proplan Kedi 3, Proplan Kedi 3 Kg, Proplan Kedi Kg, Proplan Maması, Proplan Maması 3, Proplan Maması 3 Kg, Proplan Maması Kg, Proplan 3, Proplan 3 Kg, Proplan Kg, Housecat, Housecat Tavuklu, Housecat Tavuklu Kedi, Housecat Tavuklu Kedi Maması, Housecat Tavuklu Kedi Maması 3, Housecat Tavuklu Kedi Maması 3 Kg, Housecat Tavuklu Kedi Maması Kg, Housecat Tavuklu Kedi 3, Housecat Tavuklu Kedi 3 Kg, Housecat Tavuklu Kedi Kg, Housecat Tavuklu Maması, Housecat Tavuklu Maması 3, Housecat Tavuklu Maması 3 Kg, Housecat Tavuklu Maması Kg, Housecat Tavuklu 3, Housecat Tavuklu 3 Kg, Housecat Tavuklu Kg, Housecat Kedi, Housecat Kedi Maması, Housecat Kedi Maması 3, Housecat Kedi Maması 3 Kg, Housecat Kedi Maması Kg, Housecat Kedi 3, Housecat Kedi 3 Kg, Housecat Kedi Kg, Housecat Maması, Housecat Maması 3, Housecat Maması 3 Kg, Housecat Maması Kg, Housecat 3, Housecat 3 Kg, Housecat Kg, Tavuklu, Tavuklu Kedi, Tavuklu Kedi Maması, Tavuklu Kedi Maması 3, Tavuklu Kedi Maması 3 Kg, Tavuklu Kedi Maması Kg, Tavuklu Kedi 3, Tavuklu Kedi 3 Kg, Tavuklu Kedi Kg, Tavuklu Maması, Tavuklu Maması 3, Tavuklu Maması 3 Kg, Tavuklu Maması Kg, Tavuklu 3, Tavuklu 3 Kg, Tavuklu Kg, Kedi, Kedi Maması, Kedi Maması 3, Kedi Maması 3 Kg, Kedi Maması Kg, Kedi 3, Kedi 3 Kg, Kedi Kg, Maması, Maması 3, Maması 3 Kg, Maması Kg, 3, 3 Kg, Kg,