AQUAGUARD PLUS – PLUS SU HAZIRLAYICI Yeni Formül Aquaguard Plus ph'ı sabitleyen çok özel organik bileşenler içerir. Çok hızlı bir şekilde musluk suyunu tropikal akvaryum suyuna dönüştürür. Balıklar için anında mükemmel rahatlama sağlar Akvaryumdaki amonyak, kloraminleri kaldırır.
₺28,50 KDV Dahil
₺38,00 KDV Dahil

3 kat daha fazla konsantreye sahip yeni formül. Doğal içerik ( Humik Asit , tanen , elementler , vitaminler , asitler fulvik vb eser elementler ) ve peats özü, badem yaprağı ekstresi içerir, anında musluk suyunu siyah amazon suyuna çevirir.

₺65,25 KDV Dahil
₺87,00 KDV Dahil

Bitkiler için etkili bir besin kaynağı olan sıvı bitki gübresidir. Bitkiler için gerekli olan ve dengeli beslenmelerini sağlayan eser elementler, besinler ve demir bulundurur. Bitkiler tarafından direkt olarak emilir ve büyümeyi hızlandırır.

₺70,50 KDV Dahil
₺94,00 KDV Dahil

Bitkiler için etkili bir besin kaynağı olan sıvı bitki gübresidir Bitkiler için gerekli olan ve dengeli beslenmelerini sağlayan eser elementler, besinler ve demir bulundurur. Bitkiler tarafından direkt olarak emilir ve büyümeyi hızlandırır.

₺45,00 KDV Dahil
₺60,00 KDV Dahil

Yeni Akvaryum suyunun hızlı bir şekilde berraklaştırır. Oturmuş akvaryumlardaki asılı maddeleri bağlayarak çökmesini sağlar, Yüzen maddeler çökeldiği için akvaryum suyu berraklaşır. Balık ve solungaç yapısını korumak için özel bir formül içerir.

₺62,25 KDV Dahil
₺83,00 KDV Dahil

Akvaryumlarda su bitkilerinin profesyonel bakımı için formüle edilmiştir. -Bakımı zor olan kırmızı bitkilerin iskelet yapısını güçlendirerek, daha canlı renkler vermek ve büyümelerini sağlamak amacı ile antiosiyanin aktivatör içerir. -Akvaryumda Co2 seviyesini dengeler ve bitkiler için daha verimli fotosentez sağlar -Özel formülü ile yosun oluşumunu engeller.

₺70,50 KDV Dahil
₺94,00 KDV Dahil

Akvaryumlarda su bitkilerinin profesyonel bakımı için formüle edilmiştir. Bakımı zor olan kırmızı bitkilerin iskelet yapısını güçlendirerek, daha canlı renkler vermek ve büyümelerini sağlamak amacı ile antiosiyanin aktivatör içerir. Akvaryumda Co2 seviyesini dengeler ve bitkiler için daha verimli fotosentez sağlar Özel formülü ile yosun oluşumunu engeller.

₺27,75 KDV Dahil
₺37,00 KDV Dahil

Akvaryumlarda su bitkilerinin profesyonel bakımı içinformüle edilmiştir. Bakımı zor olan kırmızı bitkilerin iskelet yapısınıgüçlendirerek, daha canlı renkler vermek ve büyümelerini sağlamak amacı ileantosiyanin aktivatör içerir. Akvaryumda Co2 seviyesini dengeler ve bitkiler için dahaverimli fotosentez sağlar Özel formülü ile yosun oluşumunu engeller.

₺48,00 KDV Dahil
₺64,00 KDV Dahil

Balıkların sağlığı ve canlılığını hızlı bir şekilde geri kazandırmak için bağışıklık sistemini destekler. Sağlıklı bir büyüme, vücut form ve iskelet yapısını sağlarken, renklerinde ve renk pigmentlerinde belirgin artış gözlemlenir. Balıkların yeni ortamlara uyum yeteneğini geliştirir ve yumurtlama kapasitesini arttırır

₺70,50 KDV Dahil
₺94,00 KDV Dahil
Bitkiler için etkili bir besin kaynağı olan sıvı bitki gübresidir -Bitkiler için gerekli olan ve dengeli beslenmelerini sağlayan eser elementler, besinler ve demir bulundurur. -Bitkiler tarafından direkt olarak emilir ve büyümeyi hızlandırır.
₺27,75 KDV Dahil
₺37,00 KDV Dahil
Balıkların sağlığı ve canlılığını hızlı bir şekilde geri kazandırmak için bağışıklık sistemini destekler. -Sağlıklı bir büyüme, vücut form ve iskelet yapısını sağlarken, renklerinde ve renk pigmentlerinde belirgin artış gözlemlenir.
₺27,75 KDV Dahil
₺37,00 KDV Dahil

Akvaryum suyunda görülen ağır metal iyonlarını ve artık kloru temizleyen su hazırlayıcı ve düzenleyicisidir. Balıkların gövde kısmındaki sümüksü ince zarı korur ve taşıma esnasında balıkların üzerinde oluşan stresi azaltır. İçeriğinde bulunan özel organik bileşikler ve elekrolitler balıklarınızın,  

₺24,75 KDV Dahil
₺33,00 KDV Dahil
Akvaryum suyunda görülen ağır metal iyonlarını ve artık kloru temizleyen su hazırlayıcı ve düzenleyicisidir. Balıkların gövde kısmındaki sümüksü ince zarı korur ve taşıma esnasında balıkların üzerinde oluşan stresi azaltır. İçeriğinde bulunan özel organik bileşikler ve elekrolitler balıklarınızın, yeni ortama alışmasını ve hastalıklara karşı en yüksek direnci göstermelerini sağlar.
₺15,00 KDV Dahil
₺20,00 KDV Dahil

Azoo Berraklaştırıcı  60ml *Yeni Akvaryum suyunun hızlı bir şekilde berraklaştırır. *Oturmuş akvaryumlardaki asılı maddeleri bağlayarak çökmesini sağlar, Yüzen maddeler çökeldiği için akvaryum suyu berraklaşır. *Balık ve solungaç yapısını korumak için özel bir formül içerir. Kullanım Şekli; Her 100 litre suya 10 ml ekleyin 

₺15,75 KDV Dahil
₺21,00 KDV Dahil
Azoo Cloudy Treatment, yeni akvaryum suyunun hızlı bir şekilde berraklaştırır. Azoo Cloudy Treatment, oturmuş akvaryumlardaki asılı maddeleri bağlayarak çökmesini sağlar. Yüzen maddeler çökeldiği için akvaryum suyu berraklaşır. Azoo Cloudy Treatment, balık ve solungaç yapısını korumak için özel bir formül içerir.
₺22,50 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil

Tatlı su, resif, tuzlu su ve su bitkileri akvaryumları içindir.

AZOO CHLORİNE & CHLORAMİNE REMOVER suda mevcut olan kalıntı kloru yok ederek zehirli kloramin i nötralize ederek balıklarınızın ihtiyacı olan uygun ortamı anında yaratır.

₺9,75 KDV Dahil
₺13,00 KDV Dahil

Amazon Türleri için 3 kat daha fazla konsantreye sahip yeni formül. Doğal içerik ( Humik Asit , tanen , elementler , vitaminler , asitler fulvik vb eser elementler ) ve peats özü, badem yaprağı ekstresi içerir, anında musluk suyunu siyah amazon suyuna çevirir.

₺24,75 KDV Dahil
₺33,00 KDV Dahil

-Balıkların sağlığı ve canlılığını hızlı bir şekilde geri kazandırmak için bağışıklık sistemini destekler.

-Sağlıklı bir büyüme, vücut form ve iskelet yapısı sağlarken, renklerinde ve renk pigmentlerinde belirgin artış gözlemlenir.

-Balıkların yeni ortamlara uyum yeteneğini geliştirir ve yumurtlama kapasitesini arttırır.

₺45,00 KDV Dahil
₺60,00 KDV Dahil
Tükendi

Aquaguard Plus ph'ı sabitleyen çok özel  organik bileşenler içerir.   Çok hızlı bir şekilde musluk suyunu tropikal akvaryum suyuna dönüştürür. Balıklar için anında mükemmel rahatlama sağlar Akvaryumdaki amonyak, kloraminleri kaldırır.  Hızlıca klor ve ağır metalleri nötralize eder.  

₺48,00 KDV Dahil
₺64,00 KDV Dahil
Tükendi

Tatlı su, bitki, tuzlu su ve resif akvaryumları içindir.  Azoo Chlorine & Chloramine Remover sudaki kloru uzaklaştırır, zehirli kloramini nötralize eder ve böylece su şartlarının balıklar için hazır olmasını sağlar.    Kullanım Şekli   Klor için: Her 100 litre suya 10 ml ekleyin,

₺15,75 KDV Dahil
₺21,00 KDV Dahil
Tükendi
Azoo Glowlight Coral DekorFosforlu renkler içeren silikon deniz anemonu akvaryumunuza renk katar.Salınım yapmaz ve toksit madde içermez.

₺7,50 KDV Dahil
₺10,00 KDV Dahil
Tükendi

Amazon Türleri için 3 kat daha fazla konsantreye sahip yeni formül. Doğal içerik ( Humik Asit , tanen , elementler , vitaminler , asitler fulvik vb eser elementler ) ve peats özü, badem yaprağı ekstresi içerir, anında musluk suyunu siyah amazon suyuna çevirir.

₺36,00 KDV Dahil
₺48,00 KDV Dahil
1