Facebook

Şikayet Var

Amazonpetcenter ithalatı ve imalatı olan Petshop Akvaryum Kedi Maması Köpek Maması Kuş Yemi Sürüngen Ürünleri gibi  ürünleri toptan ve perakende üzerinden satış yapmak için kurulmuş, faaliyet süresi içerisinde Türkiye’nin önde gelen perakende mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan Amazonpetcenter, hem perakende hem de sanal ortamda 11 yıldır sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemektedir.

Amazonpetcenter’ın temel prensibi,müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır. Amazonpetcenter,geliştirdiği sistemlerde en iyi hizmetleri kendisine referans alır.Amazonpetcenter bu güne kadar on binlerce müşterisinin siparişini sorunsuz yerine getirmiştir. Pet sektörü içersin de 30 yıl da edindiğimiz tecrübeyi,sevimli dostlarımızın ve sizlerinin istekleri doğrultusunda ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, bütünleşik ve tek noktadan vermeyi hedeflemektedir.

Amazonpetcenter hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir. Amazonpetcenter in hedefi istediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

Amazonpetcenter’a duyduğunuz güveniçin teşekkür ederiz.

Amazonpetcenter müşteri memnuniyetikonusundaki hassasiyetini arttırarak sürdürecektir.

Saygılarımızla

Bu süreç içerisinde nadir de olsa hatalar sorunlar yaşana bilir bu durumda Amazonpetcenter her zaman yanınızdadır size bir telefon kadar yakındayız.